Jump to content

Мнение за обява A6 3.0TDI 2005 S-Line


Recommended Posts

Ходиш на место, гледаш, умуваш и не е задължително да изсипеш една торба пари за хубав екземпляр!

Трудно е да го обясниш на колеги, които преди 2-3 години дадоха по 40-50 000 лв. за същите тия коли. :rolleyes:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам защо се коментира нещо толкова извън темата. И аз си купих телевизор и след 2 дена видях, че за по-малко пари има с 10 инча отгоре модели. 2005-6 година колите, които гледаме преди 4 години са били почти нови, нормално е да са по 40к. Аз в момента се оглеждам за осем годишен автомобил, малко различни са нещата :)

Примерно един колега от форума ми писа, че си продава А6цата за такива пари, не виждам нищо нередно в цялата работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние не говорим за редно и нередно :), а за нормална цена на добра кола и нереална цена за модела.

Нека този който му се струва нормално 4ф да струва 16к лв да иде и да си купи колата от обявата :hilezh:

Когато някой колега поиска мнение за конкретна обява, не му отговаряйте че тази цена е нормална ако вие лично търсейки такъв автомобил не бихте закупили конкретният екземпляр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо ме нареждаш. Да, карам 406, предполагам повечето хора са нямали ново Ауди за първа кола в живота си :) За мен покупката на кола се определя от три неща - какво ми харесва като модел, какво ще ми върши работа и какво мога да си позволя. Където се пресекът тези три сфери това е. Още повече, че не бързам - гледам обяви, запознавам се с модела и проблемите му и ако изкочи нещо читаво отивам и го взимам :) Пък и те парите си седят в банката, на 3 месеца и лихва им се начислява, да имам за ремъци и ролки дето се вика.

Не мисля, че е невъзможно да си намеря читава А6ца за 20к лв. Просто се иска търпение :) Най-малкото, че сега излизат 2013 сериите и очаквам сериозен спад на всичко отдолу.

Аз не те нареждам, по скоро се опитвам да ти кажа че ти не си фактор за определянето на цената.

Независимо от всички вербални изстъпления и писмени упражнения, опитите да убедиш някого че не струвала тези пари се синтезират в "ГРОЗДЕТО Е КИСЕЛО".

Все едно аз да почна да плаща ма тоя вейрон не струва толкова, дайте ми го на 1/4 от цената щото според мен ... нали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно е да го обясниш на колеги, които преди 2-3 години дадоха по 40-50 000 лв. за същите тия коли. :rolleyes:

Тези коли преди 2-3 години, бяха на по 2-3 години и бяха актуален модел. Сега не виждам да са по-евтини. Но си прав иначе, но не заради колегите, на които не можеш да го обясниш, а просто най-голямата загуба на стойност на една кола е първите 5-6 години. :rolleyes:

Не случайно на бетри и бечетри на по 120 години цената им не пада вече. Дори се твърди че се качва... не с много но се качва. :hilezh:

Редактирано от IVO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но си прав иначе, но не заради колегите, на които не можеш да го обясниш, а просто най-голямата загуба на стойност на една кола е първите 5-6 години. :rolleyes:

И аз това имам предвид. Загубата на стойност в този период, както и фактът, че все още сме в криза, съсипа цените на тия коли. За съжаление много потребители на форума не искат да приемат това и подобно на бечетири оунърите желаят да продадат автомобила си на цената, на която са го купили. Съответно всяка обява, която излезе, бива оплюта с какъв тотален кош е това, понеже не можело, разбираш ли, 7 годишна кола да е под 30 000 лв., освен ако не е "милионник и/или крадена". Което, само по себе си, е доста забавно, понеже огромният процент такива коли вече врътнаха сериозен километраж. Та въпросните потребители се самозалъгват, докато не започнат реално да си продават лимузините и се сблъскват с горчивата действителност, разбира се освен в случай, че се намери някой друг заблуден потребител на форума, който се е вързал на всичките приказки за стойността на "истинската кола". :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Та въпросните потребители се самозалъгват, докато не започнат реално да си продават лимузините и се сблъскват с горчивата действителност, разбира се освен в случай, че се намери някой друг заблуден потребител на форума, който се е вързал на всичките приказки за стойността на "истинската кола". :)

Искаш да кажеш че не вЕрваш в безкомпромисТната поддръжка и кристално ясната история ли? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично гледах А6 преди 9 месеца търсех точно такава и колите със суми по 25-26хил лв бяха пълна скръб. Та си мисля че за 16хил след 9 месеца на дали нещо с 10хил по-евтино ще има нещо , за което да се хвана. Иначе и аз си купих старата кола за 2800 и я продадох за 4000 след 2 години ама тва е друга бира. Пазарна икономика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш че не вЕрваш в безкомпромисТната поддръжка и кристално ясната история ли? :rolleyes:

Некво такова, да ти кажа... Особено като знам какво се влага в "безкомпромисТна поддръжка и кристално ясната история" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некво такова, да ти кажа... Особено като знам какво се влага в "безкомпромисТна поддръжка и кристално ясната история" :hilezh:

Според мен трябва да си изтриеш този пост, щото ще предизвикаш демонстративни лог аут-и. Хората отстраняват безкомпромисно микроскопични проблеми, в момента в който ги забележат, дори тва да е в много ранните часове на деня. Не се прав според мен. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре вее,тая кола ,която е в началото на темата..АКо беше на цена 27 хиЙ леа ,дали немаше да се припаднат некои ,че ""Ето това е добър еГземпляр" само заради цената,щот е "нормална"? Нема лошо,човекът си е пуснал погърметината за двайС хийй лева ,щото е пред ремонти за 5-6к пари,то проблематичното е ,че има много потребители ,дето искат за тая цена кола,карана от некой като Вертера и да я земе с пълен Презервоар ,па ако може човекът да плАти и префърлянето ,тогава банкет в тесен кръг ше дадат довечера! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за сливенската перла с черни джанти и сменяни стопове... Кола където е оциганена отвън, бъди сигурен че и вътре е същата работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям субективизъм цари, тая цена дето всеки си я съчинява от гъзЪт, мнооо ви мори!Пак казвам, купих си най евтината кола от мобилето и то не щото немах пари и исках да съм кисел с ЦЛК, а щото кутията на А3-та беше салата, леко пооправена с цел да забегне възможно най бързо!От своя страна продавача искаше бързо да си маха колата щото имал дете и не ставала, немало кой да му даде колкото искал и затва била на тия пари!Наум си мислех че ме лИзга, ама нали бях надупен, бартеросахме ги и се оказа че колата е кукла, без никви забележки, в почти перфектна кондиция! Как после да не вярвам, че може да ти изпадне хубава оферта от нищото! Факт че голяма част от тия евтините са леш, ама затва казах и по горе, ходиш, гледаш, мислиш....нема как само през сайта да се разбере, що е такава цената, а който я е плащал преди 5 години, си е за негова сметка обезценяването!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав. В момента се продават доста коли купени нови на лизинг, защото собствениците са свършили парата и гледат да ги продадат бързо. Същото важи и за по стари коли висок клас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям субективизъм цари, тая цена дето всеки си я съчинява от гъзЪт, мнооо ви мори!Пак казвам, купих си най евтината кола от мобилето и то не щото немах пари и исках да съм кисел с ЦЛК, а щото кутията на А3-та беше салата, леко пооправена с цел да забегне възможно най бързо!От своя страна продавача искаше бързо да си маха колата щото имал дете и не ставала, немало кой да му даде колкото искал и затва била на тия пари!Наум си мислех че ме лИзга, ама нали бях надупен, бартеросахме ги и се оказа че колата е кукла, без никви забележки, в почти перфектна кондиция! Как после да не вярвам, че може да ти изпадне хубава оферта от нищото! Факт че голяма част от тия евтините са леш, ама затва казах и по горе, ходиш, гледаш, мислиш....нема как само през сайта да се разбере, що е такава цената, а който я е плащал преди 5 години, си е за негова сметка обезценяването!

Като тръгнш да продаваш пак кола някога, не я пускай тука за продажба, че като гледам как ги продаваш, няма да имаш много позвънявания след тези самопризнания... :D

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние не говорим за редно и нередно :), а за нормална цена на добра кола и нереална цена за модела.

Нека този който му се струва нормално 4ф да струва 16к лв да иде и да си купи колата от обявата :hilezh:

Когато някой колега поиска мнение за конкретна обява, не му отговаряйте че тази цена е нормална ако вие лично търсейки такъв автомобил не бихте закупили конкретният екземпляр.

Трябва да е над 30 000 за да може да се каже, че е читава колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за тази обява. Притеснява ме, че цената ми се струва нереално ниска, чудя се дали си заслужава разходката до Сливен...

http://www.mobile.bg/11345206003044364

Цената и е прекалено висока като гледам че в немското мобиле започват от 7000е, http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a6-avant-2-7-tdi-tiptronic-dpf-quattro-r%C3%B6dermark/165689354.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=803&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей, човек, докато има такива като тебе, то винаги ще има хаус

ти видя ли какво въобще си публикувал?

тоя твоя пример е с проблем в мотора!

Великан си иначе! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей, човек, докато има такива като тебе, то винаги ще има хаус

ти видя ли какво въобще си публикувал?

тоя твоя пример е с проблем в мотора!

Великан си иначе! :flehan:

за великан !!!!не сам :zustimm: но не видях до пише моторшаден ти каде го видя??? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за великан !!!!не сам :zustimm: но не видях до пише моторшаден ти каде го видя??? :gruebel:

ами пише приятелю, че има загуба на мощност и колата върви до макс 120 км/ч

чети повечко!

освен това е на 320 000 км поне

демек пълен торилник

такива са и подобните бг. оферти на т.нар "добри" цени или на "оферта"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за великан !!!!не сам :zustimm: но не видях до пише моторшаден ти каде го видя??? :gruebel:

Auto ist voll Fahrbereit nur keine voll Leistung ca 120 km/h !!

Това е малко двусмислено - пише, че колата е готова за каране, но не може да се доистигне пълна мощност или нещо от сорта - около 120 км/ч - може да е в някакъв авариен режим.

Освен всичко друго това комби е на 320 000 км - свършило е курса отвсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...