Jump to content

мнение за а4 2,0тфси


Recommended Posts

колеги дайте мнение за този автомобил и най вече ме интересува дали скоростната кутия е проблемната

колата е за приятел и се е запалил но не ми се дава моята все още :hilezh:

та трябват ми насоки в тази област http://www.cars.bg/c288027  това е обявата

 

също ако има нещо някой да продава а4 тфси препоръчително е да е ръчка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е до Труд нали? Преди 2-3 месеца я гледах колата и изглеждаше добре. Не съм я карал но беше много свежа вътре и вън. Скоростите мисля са безпроблемни. Аз я гледах на 17,600лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо четене:

Оранжевият салон с черните кори не ми се връзва, няма мулти волан и ксенон и не ми харесва синия зъб до ск. лост.

Но ако е читава и на що-годе реални км, по-горните неща се оправят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На жената е 2.0 тфси 200 коня куатро автомат, 2005, обаче има планки на волана да сменяш скоростите, кутията е супер, след като и сменихме маслото на автомата и няма тласъци и не се усеща почти нищо като сменя, супер е кутията според мен.

Редактирано от STEFAN8898
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оглед на място е най-добре.

Тая Б7-цата е на обява от пролетта.

Външен S-line пакет/бели мигачи,може би реална година-2007/,quattro,нави,кожа,преден и заден парктроник.

Няма ксенон и темпомат.

 

Ейтая е с планки на волана за смяна на предавките-http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11398119159939557&slink=73rpyn

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо проблемно в тая кутия. Разните допълнителни екстри се насаждат ( волан с планки и т. н.) за минимални пари.

Ходи я виж и ако е читава не се замисляй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказа се от автомата и днес ме замъкна да гледаме едно у София.. Е няма такъв кош :-( просто. Ръчка с предни ел стъкла само, гаден салон шит мърляво волан забележете на 155 хил РЕАЛНИ. Това на първо четене. Отваряме капака - и прилежно измит двигател но отново текнала гарнитура на капака, счупени куплонги по жиците,без кора под двигателя и акумулатор като за кола 1,0 :-D. Палим... В интерес на истината двигателя работеше доста тихо..но за 5 мин.. След това започна да тресе на обороти. Влизам вътре...климатроника не работи . Дисплея на таблото едва свети. Появи се Esp на таблото и.. Това беше.. 5 минути оглед.

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как ще се откаже от автомата - една от най - добрите екстри, това не е голф да ръчкаш скорости по светофарите или някоя е36 - ка да забодеш 2 - ра и да дрифтиш по завоите. Незнам на колко години е човека, ама аз след 35 вече нямам никакво желание за ръчка, преди 1 години карах малко една ц- класа, ръчка с 6 скорости, ми то в града през 2 секунди сменяш, омаля ми ръката. Ако авотама е в кондиция, сменя си бързо и неусетно, е губи се малко динамиката, ма все пак не е ферари да гониш всяка стотна в ускорението. Аз бих търсил по - запазена кола, пък ръчка или автомат, каквото дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под 35 е.. Притесни го разхода на автомата в комбинация с куатро.. Нека сподели някой с такава къв му е разхода извън град и в него щото не мога да го убедя да видим оная Трудската

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне литър отгоре дава автомата, то си зависи и как го караш, ако се научиш да галиш педала и спокойно си караш - 9 извън и 13 може би градско, без изцепки, ако напъваш газ - спирачка- литър отгоре. Слагам по - скъпия бензин.

Редактирано от STEFAN8898
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm:   ясно..  дано стане ауди фен.

според мене http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11398119159939557&slink=74cm8p

си заслужава огледа .. но негови са си парите той решава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много бързо заминават тия B7-ци нещо :D

....иначе ръчката си е ръчка, автомата - автомат....автомата качва литър и куатрото още толкова, ти мисля караше такъв мотор на предно, можеш да си направиш сметката ;)

....аз лично като правих избора покарах автомат на предно и ръчка куатро и избрах ръчката, то всеки си го усеща по един или друг начин.....обаче в момента на бг пазара ми се виждат дефицит точно такива B7 2.0тфси, 1.8T също за жалост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в интерес на истината в момента няма що годе читава ръчка тфси

а тоз момък търси поне от 4- 5 месеца такава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода при мен е 10.2 л/100 за около 7000км. среден по борткомп.Колата е 2.0Т quattro, автомат, авант.Автомата и перата на волана са голяма екстра според мен не се отказвайте , пък и разхода не е толкова по- голям за това удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е смесен разход? Къде караш градско колега? И колко ти е разхода в града да му дам да прочете..щот мисли че автомата ще качи 2 л куатрото още 1

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пловдивчанин ли си...? Аре да се видим някой ден за по бира и да обясниш некой работи за тоя разход . Бирътъ от мен

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не мога да разбера,как човека иска да кара 200 коня бензинова кола и то quattro,и разхода го притеснява.

TFSI моторите на ВАГ са перфектни за тая мощност и динамика,която предлагат и то с такъв разход на гориво.

Тогава да търси дизелов автомобил-там разхода е по-малък.

 

Борката е прав,че няма голямо предлагане на БГ автопазара на Б7-ци 2.0T бензин,камо ли с quattro и екстри.

 

За момента,тея двете Б7-ци в Труд и Враца си заслужават да се гледат на място.

Другото е чукане на лаф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз споменах че момъка е млад..:-D а и кога мама и тати дават пари за гориво е друго. Има и друг момент че иска да я засили в Маднес така предполагам няма да е кара много икономично

Иначе казано аз също съм за тия 2те

Sent from my ST25i

Редактирано от stodi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пловдивчанин ли си...? Аре да се видим някой ден за по бира и да обясниш некой работи за тоя разход . Бирътъ от мен

Sent from my ST25i

немаш ядове.

тъкмо ще обсъдим но моя разход градско се движи в порядъка на 13/100 дори и 13,5, нямам идея как на а4-ки със същата конфигурация може да гори 10 , то това е с 2л под заводските данни

според мен двигателя е много добър и разхода е напълно оправдан, моята я чипнах и върви много добре като за кашон а3....иначе е факт че 2.0тфси почти няма моята я търсих 4 месеца и нагоре и още по интересното е че тия които са тук са бати грозните базовици смазани от каране

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз споменах че момъка е млад..:-D а и кога мама и тати дават пари за гориво е друго. Има и друг момент че иска да я засили в Маднес така предполагам няма да е кара много икономично

Иначе казано аз също съм за тия 2те

Sent from my ST25i

Ако ще засилва колата защо му е автомат? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...