Jump to content

Чистачка а4


icanko 1

Recommended Posts

здравейте колеги кажете от къде да си купя чистачки за аудито а 4 2003 счупими се пластмасовото зъбче и сега ме е страх да не я истърва някъде гледам че са по специални от пловдив съм препоръчайте от къде да взема мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

да пластмасовата щипка в пловдив ако знае някоий от къде мога да взема

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Информация от днес - купих си само малката щипка от Порше Варна ~ 1,30 лв. иначе и аз питах за шофьорската пластмаса и първо ми каза че е нямат а имат пасажерската която струваше нещо от сорта на 8 лв. тя също става за шофьорската но нямаш вече спойлер после откри шофьорската и цената е тази която колегата горе в писал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам сега - имам рамена от В7 с аеро чистачките.Как седи въпроса с афтърмаркет перата ? Има ли варианти и на каква цена са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същите рамена имам, сложих афтърмаркет чистачки за 70лв. и много съжалявам за което, вземи си оригинални, ако ще вземаш цяла чистачка.Аз също мисля да пробвам само със смяна на перата дали ще се оправят първо, но силно ме съмнява.

При мойте ако стъклото не е достатъчно мокро-подскачат, като пък е много мокро не чистят добре.Кви са тия боклуци не знам, преди съм карал по 3 години с Шампионки за 20лв. и не съм имал драми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,то значи е безсмислено- ще си карам със стария модел.Смених само гумените пера с такива от обикновенни чистачки валео и за сега съм доволен.Някакси не ми се дават 100лв.за две парчета гума пък били и оригинални...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам сега - имам рамена от В7 с аеро чистачките.Как седи въпроса с афтърмаркет перата ? Има ли варианти и на каква цена са?

 

има 20-30лв икономия,на първото пускане ще си ядеш ушите

 

и ще издържат по-малко

 

вземи оригинални

 

verified!

п.с. не струват 100лв, 75 май там някъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И още едно въпросче за чистачките! Някой колега би ли казал как се сваля перото на задната чистачка на комбито! Гледах, зверих се и накрая нищо! Ако някой може, нека подскаже! Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Гледах в един сайт Valeo и Bosh и двата вида бяха около 80 лв, кои са по-качествени, и има ли нужда де се сменят и раменете?

Лявата ми чистачка, в горно положение, опира някъде извън рамката на прозореца и се чува гадно чукане.......мнения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах в един сайт Valeo и Bosh и двата вида бяха около 80 лв, кои са по-качествени, и има ли нужда де се сменят и раменете?

Лявата ми чистачка, в горно положение, опира някъде извън рамката на прозореца и се чува гадно чукане.......мнения?

Аз от около седмица съм с Bosch и съм много доволен, много безшумни и перфектно чистещи(поне за момента) чистачки.А относно това чукане ако е това за което си мисля, доста е изписано че проблема се решава само със смяна на рамената от Б7.А иначе цената не знам къде ги гледаш но са много 80 лв.

 

А само перата не може ли да се сменят

Сменят се и само перата, аз до сега 1 години сменях 1-2 пъти пера, и все нещо не беше като хората, но сега си взех направо чистачки Bosch като за нашите коли, и съм доста доволен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде ги вземаш и колко струват. А рамото не може ли нещо чрез огъване да се направи, или да се разменят местата на лявото и дясното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея за рамената, с тези които сложих сега това чукане е сведено почти до минимум, а иначе аз ги продавам и при мен са 60 и няколко лева клиентска цена.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...