Jump to content

Масло BIXXOL - 20% намаление за членове на клуба


Recommended Posts

Здравейте колеги !

Тъй като съм Управител на бензиностанция ОМВ в София, реших за хора от форума да направя намаление 20% за закупуване на масла OMV Bixxol.

Намалението е за всички видове OMV масла, включително хидравлични, за скоростна кутия и т.н.

Аз лично скоро за първи път пробвах такова масло и ефектът е огромен. Колата стана по-тиха, по-лесно пали, мощността се повиши.

Пишете ми на ЛС или на skype: jordanmishev

Редактирано от i0rdan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми предстои смяна и бих пробвал и аз<_<Смятам това да пробвам OMV BIXXOL extra SAE 10W-40

Няква ценова листа можеш ли да сложиш?И как ще става варянта с отстъпката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Здравей,

По принцип OMV Bixxol Extra 10W40 има две разновидности - едната е за бензин и дизел, а другата специално за дизел.

OMV Bixxol Extra 10W40 5 литра - продажна цена 89.98 лв., с намалението за форума става 71.99лв

OMV Bixxol Extra Diesel 10W40 5 литра - 93 лв. е продажна цена, с намалението става 74 лв.

Точно тези масла са страшно добри, аз за първи път сложих сега OMV Bixxol Extra Diesel 10W40 и работата на мотора се промени изцяло.

Редактирано от i0rdan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

На тея цени ноооо яко добро ще да е тва масло,граби народее биксол 10W40 на цената на кастрол,мобил и мотул 5W40 айде на далаверката . :bia:

П.С.Похвално е желанието да се помага на колеги,но преди да даваш "хубави" масла с "отсъпка" не е лошо да погледнеш цените на останалите леко по-известни поне от ОМВ , БЕЗ отстъпка дето се продават по магазините и от колегите от форума :bia:

НЕ ЦИТИРАЙ ЦЕЛИЯ ГОРЕН ПОСТ МОЛЯ!!!!!

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На тея цени ...................

Относно "хубавите" И аз мислех като теб. Винаги съм карал с Castrol, но когато пробвах това останах впечатлен.

Който го е пробвал може да потвърди. Все пак всеки прави личен избор, дали да прави компромис с колата си. Castrola още повече в България е масово турско производство..

Ако се поинтересуваш ще видиш, че bixxol е една от водещите марки на запад.

Относно "отстъпка" можеш да минеш на всяко ОМВ за да видиш, че това което пиша е така :bia:

Останалото е въпрос на мнение.

НЕ ЦИТИРАЙ ЦЕЛИЯ ПОСТ МОЛЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Има хора които внасят и НЕтурски Кастрол, само те искам спокоен!

Относно другите неща, които си написал, са пълни глупости!

Bixxol никаде в Европа не е водеща марка, няма нито един състезателен отбор в света, дето кара с OMW...

Нищо лошо но това е търговската марка на OMW, демек нещо като маслата на Лукоил, само че в по-тарикатски вариант...

Аз съм карал преди 5 години с масло OMV и няма нищо впечатлително в него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Има хора които внасят и

Явно нямаш наблюдения над пазарите в Австрия, Румъния, Германия...

Bixxol е висок клас масло. Много хора са по-доволни от него в сравнение с Castrol и други.

Относно сравнението с Лукойлските - отново не си запознат, няма нищо общо.

Bixxol не е марка на ОМВ, а са си самостоятелни.

Както казах всеки има право на мнение обаче.

НЕ ЦИТИРАЙ ЦЕЛИЯ ПОСТ МОЛЯ!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно нямаш наблюдения

Ами да имам наблюдения върху пазара в Австрия и Германия и то голямо, относно Румъния, нямам и не искам да имам наблюдения!

А ти излизал ли си от България или? Ако да, би ли ми казал като %- дял колко са OMV бензиностанциите в Германия и после ще те препитам друго!

Не се заяждам, прав си че всеки има право на мнение!

НЕ ЦИТИРАЙ ЦЕЛИЯ ПОСТ МОЛЯ!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да споря само ще кажа че на моята кола съм я карал с въпросното масло и не съм доволен. След 6000 км пробег започнаха да тракат клапаните при първо палене. Миналата пролет го смених, до началото на октомври изминах пробега. Сега съм с Мотул и съм много по-доволен. Като дойде време за смяна мисля да пробвам от колегата АСЕ Кастрол. Пак казвам никой не защитавам или вземам отношение, просто споделям личните ми наблюдения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОЛЯ придържайте се към темата!Всеки сам преценява от къде,кого и какъв консуматив/част да си закупи,не сме в детска градина да се учим да пеем заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де .....................

Не е ли леко тъпо това ?

може да е тъпо наистина,но в разправията научихме накои неща за автора и предложението му,затова ги оставих.

Аз съм с малко IQ,кво да правя..... :lol:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах желание да направя нещо положително.

Не отричам положителните качества на маслата, които предлагат/хвалят преждеговорящите, но заставам зад позицията, че bixxol не отстъпва по качество.

За съжаление това е максималната отстъпка, която мога да направя :lol:

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се отказвай от желанието,нека пазара да си каже думата кое-какво,ако са ти наистина добри маслата сами ще се наложат.Каквото и когото да убеждаваш в правотата си няма да има особен ефект по простата причина че нашенеца е лъган и мамен мнооооого пъти и по най-различни начини и не се доверява току така,смятам че ме разбираш.Похвално е това с 20%-ната отстъпка,но вътрешния ни глас някак тъпо си пита-ами ако е надул цените и сега ги сваля изкуствено......,или ако му е калпава стоката и се налива някъде в няое цехче от бидончета в красиви бутилчици......,ако.....,ако......Разбра ме,нали?Не казвам че е вярно,но така разсъждава нашего брата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като по-проЗ написах в Гуглето " Bixxol " и попадам (поне в началото)

само на български страници, относно въпросният продукт.

А попаднах и на една тема от Skoda - форума, още от далечната 2007 г.

Можете да попрочетете, особено 3-та страница...

За Вас не знам, ама аз таквоз не слагам! ;)

Всеки си прави търговска марка и продава нещо...

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopi...0e6&start=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат оттам

Не обръщайте внимание на Буталото...

Аз също работя не в, а заедно с ОМВ и мога да ви заявява, че никога не бих купил техен продукт, нито пък бих заредил на някоя от бензиностанциите им.

Това е фирма, направена изцяло с цел печалба-целия централен офис на софииски герой, се занимава само и единствено с изчисляване на печалбата, някои хора поддържат бензиностанциите и петролната база Илиенци.Знам и за произхода на горивата (затова не сипвам от тях), така че-нямам вяра на маслата им, а още повече дпък да оставя масло на ОМВ в двигателя си на 50 000 км.Ако се счупи на 15 000 какво ще направят те за мен, ще ми платят колата?Хахаха...

П.С.Служебните автомобили на ОМВ не се карат с масло ОМВ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Явно днес трябва оборвам митове.

Горивата са Австрийски (Премиум дизел и супер 100)

Останалите са лукойлски и се преработват с добавки за да се повиши качеството. На фона на останалите бензиностанции са по-добри.

Една от анкетите по-горе сочи че доста от хората зареждат в лукойл ?

Маслата са бутилирани и доставени от Австрия. Цената им (която доста се различава от тази на лукойлските масла) показва че качеството е високо и не се залага на много продажби. Тоест идеята не е да се отбие номера.

Просто ви предлагам висококачествени масла с намаление.

Относно компанията - моля да ми посочите компания, която не е ориентирана към печалби :respekt: За сметка на това качеството и маниера на обслужване са едни от най-добрите, говоря на фона на останалите бензиностанции.

Поздрави.

Редактирано от i0rdan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно днес трябва оборвам митове.

...

Оборване на митове с празни приказки не става. Цената на нещо НЕ е гаранция за качеството му (по твоята логика, ако пусна за продажба бутилка от татковата ракия за 200 лв означава ли че е по-качествена от бутилка Бушмилс за 30?). На фона на кои бензиностанции тези на ОМВ са по-добри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Да.

?

Shell си разпродават бензиностанциите за най-голямо съжаление. Тяхното гориво се доставя вече от гръцките рафинерии.

Румънските станции набират сила - румънското гориво, което си правят в Румъния между другото не е лошо.

Лукойл няма да ги коментирам. Горивото им не е лошо, станциите не залагат обаче на добро обслужване и добра визия, рядко има компресори за помпене на гуми например или добри четки за стъкла.

Еко държат ниво и дават интересни промоции. Те са сериозна конкуренция.

И така :respekt:

Редактирано от i0rdan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам от къде е нафтата на омв,ама тая зима на служебния камион замръзна в тръбичката,пък уж алпин ли беше там кво.Май тези горива в българските омв-та имат общо с Австрия,колкото аз с папата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...