Jump to content

Мнение за обява A6 3.0TDI 2005 S-Line


Recommended Posts

Какво мислите за тази обява. Притеснява ме, че цената ми се струва нереално ниска, чудя се дали си заслужава разходката до Сливен...

http://www.mobile.bg/11345206003044364

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем нормална цена. Даже би трябвало да можеш да свалиш. Ти колко искаш да струва толкова стар модел с този скъп за поддръжка двигател.А и в България е карана и "поддържана".

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За същите пари верно, че има пасати 2009г. но все пак си дърцат цифра пари. До сега до 20 000лв не съм видял нищо, кото да става да си го купиш из мобилетата…За това ми се струва ниска цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е евтиното на тоя котур? Първо никъв ес лайн не е, а вероятно е изджасана отпред и пича си е доплатил в доверения сервиз за ес-ова решетка. Седалките даже не са спортни, да не говорим за ес-лайн. Най-голяма усмивка предизвикват ес-луук огледалата, които са сиви, вместо никелирани. Карбоновото фолио от бриколаж стои добре около централната конзола, но врътките топла студена вода не съвсем. Отделно за тая къща гарантирам, че е с въртян километраж, от опит го твърдя. Пък цената не ми се вижда никак ниска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази наистина изглежда като изпикавка, кой знае кой сливенски цветнокож с претенции за мутра си е търкал мръсните кълки в нея ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ги виждате тия неща не знам, аз като я прегледах после и верно доволно глупости е писал и се виждат. Дори ми се струва, че и отзад багажника или стоповете нещо са правени защото има някакво разминаване на линиите.

Странно е малко, че всички казват "е колко искаш да струва на 8 годии кола", но пък от друга страна последните 2-3 месеца през които се ослушвам за добра А6 3.0TDI по възможност S-Line не съм видял нищо, което да си заслужава да се разходя да го видя дори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно е малко, че всички казват "е колко искаш да струва на 8 годии кола", но пък от друга страна последните 2-3 месеца през които се ослушвам за добра А6 3.0TDI по възможност S-Line не съм видял нищо, което да си заслужава да се разходя да го видя дори...

Една от основните причини за това е, че всеки, който даде 100 000+++ лева за нова А6, не я взема, за да я пази в състояние, в което да е перфектна за този, който след 7-8 години ще я купи за цена, по-малка от 20% от първоначалната й стойност.

Казано с други думи - първият собственик и къса трътката от каране и след 3-4 години и 150-200 000 км я дава на някой индианец да се вози на премиум и да е тежък. Ако индианецът е късметлия, може и да не му се наложи да прави много скъпи ремонти. След като и той обаче й е разказал играта от каране, идва ред на третият негър- в случая - ти.

Няма как хем да платиш цена като за нова Дачия Сандеро, хем да се возиш на премиум и да си гъзар, хем да не набиваш хиляди за ремонти на порутляка.

Няма как да стане просто. :bia:

Редактирано от connor cane
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, при неограничени възможности избора е ясен, вчера покарах новата А8ца с разни екстри, които не знаех и че съществуват даже и тн. :) Ама 10 000евро, което ми е горе-долу бюджета за това не мисля, че е чак толкова малка сума. За съжаление в немското мобиле примерно нещата, които ми привличат вниманието почват от 15000евро. И като им сложиш узаконяване и тн става майка си и баща си...

А за тази какво ще кажете :)

http://www.mobile.bg/11344100549045344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, при неограничени възможности избора е ясен, вчера покарах новата А8ца с разни екстри, които не знаех и че съществуват даже и тн. :) Ама 10 000евро, което ми е горе-долу бюджета за това не мисля, че е чак толкова малка сума. За съжаление в немското мобиле примерно нещата, които ми привличат вниманието почват от 15000евро. И като им сложиш узаконяване и тн става майка си и баща си...

Ами ти сам си си отговорил на въпроса - 10 000 евро не е никак малка сума, но за 4Ф в добро състояние е недостатъчна. :D

Ако искаш нещо свежо - прибави още 5000 евро към бюджета и може и да попаднеш на екземпляр.

Няма как хем да е премиум, хем да е в кондиция, хем да е евтино.

http://www.mobile.bg/11344100549045344

Изглежда шукар - но трябва да се види и да се покара - по снимки няма как да се каже. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата по снимки може и да е ок, но мен ме отказва дори да вдигна телефона за оглед, когато чета С ГОЛЕМИ БУКВИ всички екстри за модела, когато няма и половината екстри, да не добавяме лъжата за подгряване на предния прозорец, електрически седалки, които няма и се вижда дори), обикновените фарове, за които пише би-ксенон и т.н. Афтърмаркет ксенон не го броя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата по снимки може и да е ок, но мен ме отказва дори да вдигна телефона за оглед, когато чета С ГОЛЕМИ БУКВИ всички екстри за модела, когато няма и половината екстри, да не добавяме лъжата за подгряване на предния прозорец, електрически седалки, които няма и се вижда дори), обикновените фарове, за които пише би-ксенон и т.н. Афтърмаркет ксенон не го броя.

Е това, че подалият обявата е неграмотен ръб не означава, че колата е лоша - няма лошо да се отиде и да се види. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне според мен за тази цена колата е или милиардник с хиляди ядове, или е крадена.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ти пък.. нищо особено не виждам в тая кола карана от Италия. Амортизиран салон, 100% безкрайно нереални километри и тн. Даже са и много тия пари. Явно наистина се карат като чужда жена тия коли преди да стигнат до последния негър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто взеха доста да остаряват тези коли и цените се сринаха и ще падат още доста, след година цена над 20 ще ни се струва скъпа.

Следя обявите за същия клас, но друга марка и там тази година се наблюдава същото.

Така че споко - не падат цените само не тези А6-ци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ти пък.. нищо особено не виждам в тая кола карана от Италия. Амортизиран салон, 100% безкрайно нереални километри и тн. Даже са и много тия пари. Явно наистина се карат като чужда жена тия коли преди да стигнат до последния негър...

:zustimm:

СхванАл си ми мисълта.

Италианците в общия случай са мърлячи - карат на уволнение, вътре масово колите са няма такива кочини (на 1-2 години кола е направо захабена), удари по брони, калници и врати в градовете ги нямат за нищо. Има и изключения де - но това са моите впечатления.

Освен това който си купува ново Ауди едва ли е супер загрижен за третия му собственик след 7-8 години - бОли го шмайзера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве големи разбирачи сте всичките - шмайзери,десет малки негърчета.

Таз последната ако струваше 25 бона щяхме да се почешем и да кажем - ДА ВЕ тя толкоз си струва,ама нали е 16 стана нереална....

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно е малко, че всички казват "е колко искаш да струва на 8 годии кола", но пък от друга страна последните 2-3 месеца през които се ослушвам за добра А6 3.0TDI по възможност S-Line не съм видял нищо, което да си заслужава да се разходя да го видя дори...

Искаш да кажеш евтино и хубаво, нали? Ама, не е казано че трябва да си намериш за без пари такава кола.

Ролс не на 8, ами и на 80 години пак не струва без пари, нали?

Ама 10 000евро, което ми е горе-долу бюджета за това не мисля, че е чак толкова малка сума. За съжаление в немското мобиле примерно нещата, които ми привличат вниманието почват от 15000евро.

Не е за съжаление, а такава е реалността - само с искане не става.

Е, ти пък.. нищо особено не виждам в тая кола карана от Италия. Амортизиран салон, 100% безкрайно нереални километри и тн. Даже са и много тия пари. Явно наистина се карат като чужда жена тия коли преди да стигнат до последния негър...

Май по-далече от 406-цата си не виждаш ;-)

Специалистите по италиански коли дали са стъпвали изобщо в Италия? ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, тоя лаф за хубаво и ефтино не е валиден всеки път.Миналата година от няма на къде си бартеросах строшената А3-ка за най евтината обява по тва време в Мобилето на ЦЛК W203 200 компресор и вече година и половина(30К км) освен нормалните обслужвания не съм правил друго...Колата е кукличка и съм влюбен в нея!Та по темата, цените падат при всички премиум кари от тоя клас и година и горе долу си се въртят точно около тия пари.Ходиш на место, гледаш, умуваш и не е задължително да изсипеш една торба пари за хубав екземпляр!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш евтино и хубаво, нали? Ама, не е казано че трябва да си намериш за без пари такава кола.

Ролс не на 8, ами и на 80 години пак не струва без пари, нали?

Не е за съжаление, а такава е реалността - само с искане не става.

Май по-далече от 406-цата си не виждаш ;-)

Специалистите по италиански коли дали са стъпвали изобщо в Италия? ...

Не разбирам защо ме нареждаш. Да, карам 406, предполагам повечето хора са нямали ново Ауди за първа кола в живота си :) За мен покупката на кола се определя от три неща - какво ми харесва като модел, какво ще ми върши работа и какво мога да си позволя. Където се пресекът тези три сфери това е. Още повече, че не бързам - гледам обяви, запознавам се с модела и проблемите му и ако изкочи нещо читаво отивам и го взимам :) Пък и те парите си седят в банката, на 3 месеца и лихва им се начислява, да имам за ремъци и ролки дето се вика.

Не мисля, че е невъзможно да си намеря читава А6ца за 20к лв. Просто се иска търпение :) Най-малкото, че сега излизат 2013 сериите и очаквам сериозен спад на всичко отдолу.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предвиждам още по-сериозен спад в модела 4F, скоро излизат сериите от 2015г там ще са с новото 4х4.

Дотогава от банката ще си изкарал лихва за един комплект нови летни гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...