Jump to content

Мнение за една обява ....


Recommended Posts

1.8 Т Куатро е перфектна комбинация.

На снимките изглежда доста добре - ходи, виж, покарай - само така мжеш да разбереш става или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана е претапициран, от който факт можеш да си извадиш извод за реалността на км и има проблем с адаптивните фарове-това на първо четене.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като е претапициран волана ТА КВО????

Истинноста на километрите... а лелеее... с 3.0ТДИ ли за километри ми заговори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така по картинки е много трудно да се каже дали колата е добра или не. Трябва да се погледне, покара и диагностицира от доверен човек.

Лично на мен някои неща не ми допадат - джантите, CD-то. Това защото държа на оригиналното оборудване, не че обсъждам качествата на цитираните неща.

Колата май не е с ксенон - ако е така, за мен е новост екстрата адаптивни фарове.

Това, че продавачът твърди, че ремъците са сменени преди 10к трябва да може да се докаже, в противен случай не си струва риска и съотвено вървиш към смяна на въпросните консумативи.

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това как го разбра?

Ами ако си виждал волан с оригинална кожа нямаше да ме питаш :zustimm:

То пък човек да не напише мнение-все ще се намери някой да го нахрани.

Да колега Nasti, с 3.0 TDI за км ще ти говоря.

Редактирано от PAVKATA26
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва с воланите верно е малко прекалено вече - моя волан беше перфектен ама го смених с трилъчев, който има леки следи от употреба, та ако реша да си продавам колата сега ще излезе, че е на 500к :hilezh: Между другото на 230к волана беше перфектен :unsure:

Тая кола изглежда прилично иначе като изключим че е доста базова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това как го разбра?

И аз мисля, че е претапициран, което не прави колата автоматично леш. Моя котур си го купих със скъсана кожа на волана....което може да значи примерно 350 000 км....ма си движи.

Ходиш гледаш, ако ти хареса, един сервиз на бързичко, плащаш и какъвто ти е късмета :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако си виждал волан с оригинална кожа нямаше да ме питаш :zustimm:

...

Аз те питах - защото ми беше любопитно, да ги различавам неоригиналните волани.

Не съм те хранил.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една кола винаги личи когато е пазена или не,лично мое мнение ,е че тази е от пазените(поддържана),и аз като тръгна да гледам коли въобще не гледам волани,педали и тем подобни щурутии,винаги може да се подменят,външен вид и двигател това е,все пак това не е нова кола,ако искате всичко да ви е 6, В АУДИ БЪЛГАРИЯ.:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази http://www.cars.bg/u791462 гледал ли си я колега? Ако не, отиди да я видиш няма да съжеляваш! И аз си търся вече 6 месеца 1.8т quattro и това е най-доброто което съм гледал досега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз те питах - защото ми беше любопитно, да ги различавам неоригиналните волани.

Оригиналната кожа е по дебела от тая която слагат повечето тапицери в България. Насти е прав за новите котъри (от Б6 на горе). Кожата им е по тънка и не естествена, от там и се протрива по лесно. Старите трилъчеви волани нямат изтъркване. Там ако е прокъсан става въпрос за наистина много завъртания на геврека, респективно и на колелата.

Кокретната кола е с масов мотор на които му се знаят основните болежки. Изглежда изпъната и ако скъпите за подмяна агрегати са в норма няма проблем да се вземе. Моята погърметина на 110 х.км и е била сменена турбината. Незнайно колко км след тия 110 и още 70 при мен все още не съм сменял охлюва. Така че вземай парата тествай колата и ако всичко е наред я отнасяй.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако карате предимно градско и въртите волана с дланта на едната ръка( като гъзари) ще се очудите само за година на какво може да заприлича, така че волана не винаги е критерии за километри, но и аз не бих искал да е претапициран, защото почвам да си представям как е изглеждал преди това, че да го претапицират

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има кусури, а и снимките са правени така, че да не ти стане много ясно... Не се вижда знака на поставката за чаша, което значи, че ако са мазали там ще е голямо мазало. Педалът на съединителя е смлян!!! Постна е доста! Воланът 100% е правен, проблемът с фаровете, но.... Близък приятел си купи пасат В5.5 2004 - екстри макс, купуван и поддържан само в Автотрейд. На реални 130 000 км (проверени 100%)... салонът (кожа)- намачкан здраво, педалите - много зле, блокирала дясна задна врата! Но погледнат технически - перфектен!

Ходиш, гледаш! Ако е добре се договаряш, ако не "Чао!".

ПП Пасатът беше и си е с оригиналните си носачи! Факт, който потвърждава здравината на окачването...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвън изглежда запазено,ама доакто не видиш няма как да купиш, така че разкарай се и го разгледай, подпитай сопственика това онова, ако нещо се оплете какво е писал и какво отговаря има нещо гнило. Цената му не е зле,дано няма проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...