Jump to content

Recommended Posts

От известно време съм решил че трябва да имам информация за налягането което ми прави турбото на дъртия АЕБ, но не мога да си намеря подходящ бууст метър. Прерових доста сайтове, но отговарящ на всички мои изисквания не намерих. За това моля ако някой колега попадне на: механичен, метричен, сив/черен циферблат, червена подсветка, бяла стрелка, да е що годе читав , да свирка :) Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо. Ако искаш да го гледаш и него, си вземи с вакуум, ако не само с бууст. Реално няма разлика.

Ако искаш да го гледаш уреда, не го слагай на место, което ще ти отнема вниманието от пътя, да не се разбиеш някъде. Един познат го беше сложиш в пепелника на колата и се удари с 80-90км/ч в спрялата внезапно кола пред него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това казвам, може би не си ме разбрал - че освен налягане, трябва да отчита и вакум :) Мястото ще е или лява решетка на въздуховода или лявата от средните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има!

Свързването е 1:1 просто има сензор и той подава сигнала при електронния уред.

Механичен е най-добре!

Преди ползвах от Адвенчър Кар Варна.

Имат хубави неща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв евтин http://www.heed-auto.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=129666&category_id=415&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=57 . Показанията му са едно към едно с тези от ВАГ КОМ-а (колата ми има МАП). Купих му червен светодиод и свети точно като всичко по таблото. Визията му също се вързва с тази в колата. Единствен недостатък е че стрелката не свети. Вечер е много трудно да видиш какво показва....

 

 П.П. В нета го има и на други места по-евтин от тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с буустметър на AWE Tuning, не съм сигурен кой произвежда самия буустметър, но 5-та година всичко е тип-топ. Трептенето на стрелката се оправя с рестриктор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, ма кажи поне, че тези стойности са при При нудителен празен ход.

Не знаех че така се казва.

Питащия разбра какво му трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...