Jump to content

mobile phone preparation


Plamen Paskov

Recommended Posts

Здравейте,

В спецификацията на колата си видях, че има следното нещо: MOBILE PHONE PREPARATION WITH HANDS-FREE SPEAKING SYSTEM \ TELEPHONE/TELEMATICS

Някой може ли да ми разшифрова това и след като имам prepration какви усилия и пари ще ми струва да го интегрирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това можеш да го ползваш ,само ако си с оригиналната музика,Трябва ти телефон с блутуд,да се сдвои с  блутута на колата и можеш да провеждаш разговори през микрофона на колата,съответно чуваш на колоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с оригиналната музика съм - audi concert. т.е. трябва само да активирам блутуд на телефона и да се pair-на с колата ? допълнително нещо трябва ли да се слага по колата, за да проработи тази функционалност?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 не ,не се слага нищо...осВен тожа ще ти показва отпред на дисплея кой те търси

Редактирано от Nikieva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега! оказа се прав. пуснах само bluetooth-а на телефона и се pair-нах с колата. работи чудесно с гласовите команди!

благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Пламен, да те питам, понеже и аз съм с оригиналната музика - къде мога да видя дали имам въпросната MOBILE PHONE PREPARATION WITH HANDS-FREE SPEAKING SYSTEM \ TELEPHONE/TELEMATICS? И също, можеш ли музика да пускаш през bluetooth-a по този начин? Мерси за отговора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...