Jump to content

Дебитомер


GhouL

Recommended Posts

Здравейте, имам проблем с дебитомера и ми искат близо 400 лв. за нов оригинален. Въпросът ми е - това ли е действителната цена или нещо ми вразват тенекия ? Колата е Audi A3 1.8T 150hp.

Редактирано от GhouL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е цената, оригинала струва пари, но пък си върши и работата.Пак малко ти искат......

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега а ти провери ли за опцията да върнеш стария и да вземеш новия с отстъпка?

Тогава цената каква ще бъде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен цената е много висока...... :blink: Преди около 6-7 месеца сменях на Леона 1.9тди АХФ за Бош ми искаха 320лв ,а за Пиербург цената беше 105лв това са цени в Ауто Хит и без отстъпка......Купих Пиербург верно доста хора казват че са боклуци , но аз съм доволен , даваси същите стойности които дава и Боша .Колата работи перфектно с по-ефтиния. Разпитай за някой коли се продават само палнители за които цената е доста ефтина...така че Според мен въпроса е на личен избор.... :zustimm:

Редактирано от nasko4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАРТО7007 къде да пробвам тази опция ? Някъде конкретно можеш ли да ми предложиш ? nasko4 благодаря и за твоя отзив - ще проверя как стоят нещатата и там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ...

Своляш стария дебитомер и записваш оригиналният му номер и по БОШ ако е такъв и по ВАГ.

Звъниш в което и да е Порше.Бг най-близко до теб.

Питаш съществува ли опцията да върнеш стария оригинален дебитомер и на каква цена могат да ти дадът новия съответно за твоята кола и мотор.

Оттам натам те ще ти обяснят има ли няма ли тази възможност и ти ще си прецениш.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен цената е много висока...... :blink: Преди около 6-7 месеца сменях на Леона 1.9тди АХФ за Бош ми искаха 320лв ,а за Пиербург цената беше 105лв това са цени в Ауто Хит и без отстъпка......Купих Пиербург верно доста хора казват че са боклуци , но аз съм доволен , даваси същите стойности които дава и Боша .Колата работи перфектно с по-ефтиния. Разпитай за някой коли се продават само палнители за които цената е доста ефтина...така че Според мен въпроса е на личен избор.... :zustimm:

На AEB е скъп дебитомера, поради някаква причина, на другите 1.8Т знам че е по-евтиничък, както е в случая с 1.8Т в А3-ката на колегата,но пак си е цифра и си е толкова колкото е написал в 1-вото мнение. В Порше знам че правят отстъпки като върнеш старите части, както е написал Марто :zustimm: Иначе тия ефтините дето си писал... колко време мислиш, че ще работят както трябва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лягото взех моя със замяна на стария за ~160 кинта. Ако си от Плводив драсни едно лично, ще ти кажа, къда да ходиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...