Jump to content

Смяна на радиаторче на парно на B4-ka


Recommended Posts

7 минути, пред двама свидетели. :) Няма ги назовавам, те ако искат да си кажат. Тва че некой не могат, не значи че при висчки е така. :):bia:

П.П С уреди съм и бутон за блокаж на дифа, бхахахахахахахха. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 минути, пред двама свидетели. :) Няма ги назовавам, те ако искат да си кажат. Тва че некой не могат, не значи че при висчки е така. :):bia:

П.П С уреди съм и бутон за блокаж на дифа, бхахахахахахахха. :bia:

Браво,ти си направо за "Гинес".Ми да се похваля тогава и аз-взех,че си монтирах климатик на кочинката.Сам-без свидетели и без да си давам зор.За две седмици,като по време на целия монтаж си карах и колата."Тва че некой не могат,не значи че при всички е така" :):lol:

П.П. И всички тръби под акумулатора си сложих,бхахахахах :lol:

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а може ли да ми кажете откъде да си купя ново радиаторче, което да не е менте и да не е много скъпо, тъй като в Автотрейд ми казаха цена на оригинално радиаторче от 276 лв :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,ти си направо за "Гинес".Ми да се похваля тогава и аз-взех,че си монтирах климатик на кочинката.Сам-без свидетели и без да си давам зор.За две седмици,като по време на целия монтаж си карах и колата."Тва че некой не могат,не значи че при всички е така" :bia::hilezh:

П.П. И всички тръби под акумулатора си сложих,бхахахахах :hilezh:

Аз ако взема ти се похваля за всичко квот съм си монтирал по колата къде сам, къде с помощ щи се доака ве мой. Бхахахахахахаххахахах ;);):bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако взема ти се похваля за всичко квот съм си монтирал по колата къде сам, къде с помощ щи се доака ве мой. Бхахахахахахаххахахах :bia::hilezh::hilezh:

Ай па ти не така груПо ве ......... Бухахаххаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а може ли да ми кажете откъде да си купя ново радиаторче, което да не е менте и да не е много скъпо, тъй като в Автотрейд ми казаха цена на оригинално радиаторче от 276 лв :bia:

Бер/BEHR нямам идея в момента кви са им цените, преди 3-4 години бяха около 90-100 лева. Пиши на Коко, мисля че може да ти съдейства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бер/BEHR нямам идея в момента кви са им цените, преди 3-4 години бяха около 90-100 лева. Пиши на Коко, мисля че може да ти съдейства.

95лв беше моето- от преди месец и нещо.

С прилична отстъпка де :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 7 мин си сменил радиаторчето ? Не ти вярвам.

Аз съм разглобявал за 2:30 и сглобявал за 1:30 с още един човек.

Тоо па пак не вденАл, таблото пада за толко. С мноо напън и добър асистент, ако го ударим на доказателство за 30-40 мин моом го сменим, че даже и излишни болтчета няма да ми останат. :bia: Говориме за наще коруби 80/90.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоо па пак не вденАл, таблото пада за толко. С мноо напън и добър асистент, ако го ударим на доказателство за 30-40 мин моом го сменим, че даже и излишни болтчета няма да ми останат. :bia: Говориме за наще коруби 80/90.

Бах доказателствения тип :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а може ли да ми кажете откъде да си купя ново радиаторче, което да не е менте и да не е много скъпо, тъй като в Автотрейд ми казаха цена на оригинално радиаторче от 276 лв :hilezh:

Аз сложих радиаторче НИСЕНС. Купих го за 30 лв. като ползвах отстъпка. Вече 2-3 седмици работи и прави баня в колата :lol: Не мисля, че е необходимо да купуваш по-скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако взема ти се похваля за всичко квот съм си монтирал по колата къде сам, къде с помощ щи се доака ве мой. Бхахахахахахаххахахах :hilezh::hilezh::hilezh:

Доака ми се.....ама от смях,като чета как са ти оставили компресора сираче,докато са ти "помагали" да си монтираш всичко по колата,ве мой!Бхахахахахахахахаха :steinigung::hilezh: :hilezh:

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а може ли да ми кажете откъде да си купя ново радиаторче, което да не е менте и да не е много скъпо, тъй като в Автотрейд ми казаха цена на оригинално радиаторче от 276 лв :)

Във Ауто плюс колега към 35 лв беше някъде на ТОПРАН аз преди 1 месец го сменях на мойта кола и както каза колегата 2 часа работа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а може ли да ми кажете откъде да си купя ново радиаторче, което да не е менте и да не е много скъпо, тъй като в Автотрейд ми казаха цена на оригинално радиаторче от 276 лв :gut:

от тук http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=65220 се взех за мойта/20 лв./ и вече почти месец няма проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здраве колеги,

Радиаторчето на парното ми се скапа, знае ли някой читав майстор В Стара Загора, ако сте сменяли вече, какви пари са Ви взели за труд, на мен ми искат 130-140 лева за труда - струва ми се доста пара, макар че знам каква шашкания е тая смяна, а иначе радиаточе си намерих 32 лева немско.

Колега дай някакви кординати да ти звъна че имам същия проблем с радиаторчето на парното. И да те питам от къде си го купил това твойто. Ще съм ти много благодарен! Това са мойте кординати 0883360767 ivanski85@abv.bg Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...