Jump to content

Не ми работи парното.ПОМОГНЕТЕ


k0k0123

Recommended Posts

Неми работи парното може ли да е от радиатора.Вдига температура до 90гр,маркучите са горещи които влизат кам радиаторчето,но недуха топло. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запушено ти е радиаторчето.

Аз моето го пропуших с водоструйка внимателно.

И аз уш го отпушвах сьс вода но пак не топли.Сьс по силна струя ли трябва да пробвам.Като го отпушвах не излязоха никакви боклуци и си помислих чее от нещо друго,за това питам ако някои има сьщия проблем.

Ако си от Варна мога да дойда да го погледнеш yoda. Или около Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз уш го отпушвах сьс вода но пак не топли.Сьс по силна струя ли трябва да пробвам.Като го отпушвах не излязоха никакви боклуци и си помислих чее от нещо друго,за това питам ако някои има сьщия проблем.

Ако си от Варна мога да дойда да го погледнеш yoda. Или около Варна.

Здравеи сьштия проблем имах миналата зима.В никакьв случаи него надуваи под налягане повече от 0.5 атмусфери,ас гонадух на околу 2/2.5 и се указа чесамго повредил.Значи понеже двете траби на радиатoчето са една до друга помежду им има пластмасова преграда която отклунява входяштата вода(това е дясната траба)зада премине през охладителните трабички на самото радиаторче и да излезне тогава през изходящата лява траба.Самите трабички в радиаторчето са Ф5мм и вьв тях Немеца е и поставил медни спираловидно навити ламаринки които правят отворите оште по малки и лесно запушаеми от котлен камьк оломки от рьжда и тн.При евнтуано надуване тази преграда при запушено радиаторче се чупи и входящтата вода не преминава през радиатора а се врьщта веднага през лявана траба и затова не топли както ас направих и се наложи даго сменям и тогава катого разглобих от лубопитство видях какво сьм направил.Затова пробваите сьс препарат и когато го промивате наливаите от лявата (изходяща)зада излиза мрасутията през входяштата там от кадето е влизала заштото там е повече ,поне на моето така беше.Успех дано несиго повредил вече че много расглабяне те чака при евентуална смяна но нямаш проблеми ше помагам ако имаш нужда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи сьштия проблем имах миналата зима.В никакьв случаи него надуваи под налягане повече от 0.5 атмусфери,ас гонадух на околу 2/2.5 и се указа чесамго повредил.Значи понеже двете траби на радиатoчето са една до друга помежду им има пластмасова преграда която отклунява входяштата вода(това е дясната траба)зада премине през охладителните трабички на самото радиаторче и да излезне тогава през изходящата лява траба.Самите трабички в радиаторчето са Ф5мм и вьв тях Немеца е и поставил медни спираловидно навити ламаринки които правят отворите оште по малки и лесно запушаеми от котлен камьк оломки от рьжда и тн.При евнтуано надуване тази преграда при запушено радиаторче се чупи и входящтата вода не преминава през радиатора а се врьщта веднага през лявана траба и затова не топли както ас направих и се наложи даго сменям и тогава катого разглобих от лубопитство видях какво сьм направил.Затова пробваите сьс препарат и когато го промивате наливаите от лявата (изходяща)зада излиза мрасутията през входяштата там от кадето е влизала заштото там е повече ,поне на моето така беше.Успех дано несиго повредил вече че много расглабяне те чака при евентуална смяна но нямаш проблеми ше помагам ако имаш нужда.

Мерси Ице но аз така и така ще я разглобявам заради клапите че и те са заминали.Но ако имам нужда от помощ ще пиша.Аз щея карам на майстор в Слънчево,ако нещо тои не успее ще потарся помоща ти,благодаря все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодаря ви колеги за имформацията и помоща която ми дадохте,аз вече имам парно :hilezh::steinigung::lol: Смених радиатора и оправих клапите,незнам дали сам дал много кинти но намен 150лв не ми се вийдат много.Ако някои се интересува каде се намира майстора ще го насоча.БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги за имформацията и помоща която ми дадохте,аз вече имам парно :hilezh::hilezh::hilezh: Смених радиатора и оправих клапите,незнам дали сам дал много кинти но намен 150лв не ми се вийдат много.Ако някои се интересува каде се намира майстора ще го насоча.БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ

Аз бих искал да ползвам услугите на маистора ако е от София,би ли ми казал координати някакви?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих искал да ползвам услугите на маистора ако е от София,би ли ми казал координати някакви?

Съжалявам колега но е от Варна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...