Jump to content

Препоръчайте Кафемашина


Recommended Posts

Спешно трябва да се ориентирам,тъй като ще подарявам такава за Нова Година.Бюджетът е 150-200 лв..Машината да е за еспресо и непрофесионална естествено.Ще бъда много благодарен за предложения като марка,модел и магазин/във Враца има Технополис,Техномаркет и Зора/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

от Делонги със крема диск съм адски доволен. Бюджета и е около 200лв.

Трета година ползвам такава и нямам никакви забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази машина е много добра :

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09007654

Ползваме същата повече от 3 години (всяка сутрин) и сме страшно доволни.

Ако решиш да взимаш нея - задължително избери модела с "крема диск" -

прави много приятен каймак на кафето. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази машина е много добра :

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09007654

Ползваме същата повече от 3 години (всяка сутрин) и сме страшно доволни.

Ако решиш да взимаш нея - задължително избери модела с "крема диск" -

прави много приятен каймак на кафето. :)

същата е и моята. Адски доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам SAECO 5та година и съм доволен - само 2 пъти цедката съм сменял - ама тя е консуматив - 5 лв. май беше. А и откакто почнах да я мия веднага след ползване (да не седи със старото кафе вътре) - и това отпадна.

Предпочетох я пред делонги, защото саеко правят само кафе машини, а делонги са малко пенкилъри :). Но това делонги което ти показаха колегите, мисля е много сполучливо.

Сега си купих пълен автомат Saeco Incanta Deluxe за сума ти пари и освен глезотиите по нея - автоматично включване, подгряване на чашите, регулиране на каймака - няма кой знае каква съществена разлика в кафето. Но естествено е по ароматно, а и каймака можеш да го докараш както си искаш. Но за сметка на това харчи доста повече кафе от стандартните 5 грама с които правят по кафенетата.

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички.SAECO я чух за първи път от вас,но то и Миеле-то не бях чувал.Обаче в Интернет намирам само един модел под 200 лв..Утре ще видя какво предлагат Тмаркетите. Сега-засега,финалистът е ДеЛонги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички.SAECO я чух за първи път от вас,но то и Миеле-то не бях чувал.Обаче в Интернет намирам само един модел под 200 лв..Утре ще видя какво предлагат Тмаркетите. Сега-засега,финалистът е ДеЛонги.

Saeco са готини! Аз имам Taurus със дисплей меля кафето сама, има пяна и още 1000 работи само че е 700 кинта...

Иначе съм много доволен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oще 1 глас за саеко , ползваме такава в офиса пълен автомат от около 2 години , прави кафе сравнимо с професионалните машини. тук не съм заглеждал понеже тази е от чужбина ама мисля че няма как да се впишеш в 200лв ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си търся да си купя кафемашина и съм си харесал една марка - BRIEL. Незнам какво ще кажете за тази марка

Ето на този продукт съм се спрял - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020831

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти бачка линка :stupid:

Аз съм с BRIEL, имам я около година. Не виждам модела в сайта на Техномаркет, беше около 250 лв., нямам оплаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брачед,имам Гран Джаджа(италиански са ;) ) от 1994-та,непрофесионална и тогава взета за 120$,досега вече прави сметка......14 годинки не е спирала да бълва еспресо по два пъти минимум на ден(уважавам си кофитайма в 10 и в 15 часа :stupid: ).Няма да сбъркаш: http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09000023

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Brasilia принципно няма кой да ги бие на кафе машини, ама там цифрите са си бали мамЪтЪ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей такова SAECO си взех ...

Взех такава.195 лв. от Зора.Бях силно улеснен и от липсата на избор/на другите препоръчани от колегите/.

Колеги,много благодаря за помоща.Няма да ви казвам как смаях продавача,разпознал в мен специалист в материята,благодарение на вас ;).

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам делонгите от 8 години някаде само че тогава не се продаваха с крема дискове сега мога ли да я преуборудвам с кремадиск и от къде мога да го закупя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09039468

такава ползвам вече 3-та година...перфектно кафе за любители на еспресото. тогава я взех на промоция за 179лв...цената за 3 години не е паднала съществено :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...