Jump to content

Audi TT кабрио/твърд покрив


TTAudi

Recommended Posts

audi1.jpg

 

audi2.jpg

 

 

До колкото разбирам трябва да си закупя нещо такова - http://public.fotki.com/BlueTTop/hardtop-for-mk1-audi-tt/hardtop-hardware/ - някой ще може ли да ми разясни нещата.

Редактирано от TTAudi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в целия форум никой ли не е слагал твърд покрив на TT? Поне ме насочете към някого който да хвърли малко светлина по въпроса как могат да станат нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега лично аз не съм виждал ТТ-при кабрио модификацийте  да се предлага със твърд покрив,особено на стария модел при по новите които са след 2005г.модела може и да има но съответно да се провери от представителство дали въобще съществува като опция да се поръча по някакъв начин или другия вариянт да пробваш през Ибей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй няма да се научите, как се пускат теми с въпроси. Коя година ти е колата и пр. такива неща имат значение. Понеже гледам си отскоро във форума все пак, ще ти напиша. Ако колата ти е в периода 1999-2002 г
би трябвало да ти трябва това 8N7817187 (mounting block; left) и това 8N7817188 (mounting block; right) и болтове 4 бр. за тях M8X16  N 10119402
С тези номера търсиш из нета и се намират м/у 150 и 170Е бройката, но бъди щастлив, че се намират изобщо. Ела да видиш за моята дали, ще намериш монтажен кит вече.
Ако имаш късмет в ebay може и от там и дори да го купиш доста по евтино, но си иска търсене и дебнене.
Успех!

п.п. ако колата ти не е от тези години съм ти дал жокери по които да си откриеш частите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...