Jump to content

ПОМОЩ ТЕЧ НА ВОДА ДО РЪКОХВАТКАТА ЗА ОТВАРЯНЕ НА ПРЕДНИЯ КАПАК


KrisoB4

Recommended Posts

Здравейте колеги . От известно време почна да ми мокри кората до ръкохватката за отваряне на предният капак . Възможно ли е да е от предното стъкло понеже е сменяно не е оригиналното но никога от както го смених юли месец до сега не ми е текло . Става въпрос за ауди 80 б4 Дайте съвет какво да права и кичето под краката е мокро от там не мога да разбера от какво тече баси ... Писна ми ужаст

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На жилото за отваряне на предния капак има гумено маншонче, което пази да не влиза вода. Вероятно е скъсано при теб. Можеш да го намажеш обилно с силикон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно до кутията с бушоните и релета,откъм калника.Вземи отпуши и двата отвора за оттичане/пак там/,за да не става язовир под стъклото,че ще текнеш и откъм бушонното табло.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправих го обаче ми е мокро и зад шофьорската седалка и то доста мокро все едно е разлята вода по пода Ужаст .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъхъ...и това някога е догодина лятото,щото под мокета има е такова дебело кече и напои ли се тая гад съхненето зимата е мираж:

023252815.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълних дупката с БОЛКИТ да се надявам да стане номера !!! че ми писна суматия пари наръсих по колата и пак си има неща за ръчкане ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъхъ...и това някога е догодина лятото,щото под мокета има е такова дебело кече и напои ли се тая гад съхненето зимата е мираж:

023252815.jpg?r=0

Моето наводнение лятото изсъхна само за 2 месеца, като бях мушнал 2 шишета от Кока-кола под мокета, да диша!  Сега е трудно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно жилото за отваряне на предния капак... аз нямах никакво уплътнение, но обилното слагане на силикон спаси работата :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тама си ми беше маншона обаче беше влязал на вътре по кожуха и го наденах за ся гледам не тече дано да е тей

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...