Jump to content

мнение за Audi A4 2.0 I Газ-инж.(конкретна обява)


Recommended Posts

Здравейте, искам да ви попитам какво мислите за конкретния автомобил. Изглежда запазен, не виждам разминавания между ламарините на снимки. Ще предложа на собственика преглед в сервиз на Ауди в София, но искам да чуя и вашето мнение. Благодаря предварително на отзовалите се.

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11402149964790087&slink=bi7b8j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледай 1.8т. Тоя мотор 2.0 харчи масло като разпран. A и от Монтанския регион хората мачка не взимат, камоли автомобил. :hilezh:

Редактирано от noX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газовия инжекцион е бюджетен клас на Тамона и редуктора е смотан. Като цяло не изглежда зле, но ако верно разхода на масло е голям - не е за предпочитане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не купувай от тия мизерници!

Тоя регион ми е до болка познат! Там само малък локален взрив ги оправя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което забелязах е лошият монтаж на газовата: инжекторите са далече и филтъра е висящ, изпарителя ми се струва че е томасето аляска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз да кажа нещо !Мотора сигурно е ALT, ДА харчи масло и кво? Аз карам такъв мотор, е ми за 70.000 км нямам ядове с него, освен че е маслохолик!Моят лично съм го докарал до 500 мл. На 1500км. Не смятам че е нещо което немога да си позволя .И аз карам на газ приличен разход 9-10л/100км.НЯМА КОЛА КОЯТО ДА Е ПЕРФЕКТНА!Това е мое мнение на човек който кара АЛТ!По конкретната обява, ако всичко работи и няма хлоп-троп ,и една цена от 6.500 примерно няма да е зле!

п.п.Ако се притесняваш за мотора, прочети темата,, ALT масло,,

А и ауспухът ми е по чист от на повечето 1.8Т и няма драми с препушване!Тъй че не прилича на Икарус както много си мислят щом харчи толкова масло!

Редактирано от Милчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ся се загледах...на тая кола що багажника е сив????

Не трябва ли да е в цвета на купето? Това сиво като че ли не ми се връзва много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...