Jump to content

Разпродажба на останали авточасти


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Отговори 142
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега имаш ли налични за А4 :

- Шофьорския колан с патрона за AIRBAGA - цена/състояние

- преден пепелник с запалката (може без патрона на запалката) - цена/състояние(затваряне/отваряне на пепелника)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Имам ги по 20 лв, Ако ги искаш ми се обади да се уточним как да ги вземеш.

Редактирано от Agent Smith
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

комплекти спортни пружини - червени (Ауди Купе) - Спортните пружини за КУАТРО версията ли са или за само с предно?

Цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

комплекти спортни пружини - червени (Ауди Купе) - Спортните пружини за КУАТРО версията ли са или за само с предно?

Цена?

Здравей, и червените и лилавите са за предно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

интересувам се отпредните червени пружини с колко свалят задните на Седан Б4 няма да станат за това не ме интересуват ако ги даваш само предните кажи цена и с колко свалят 40 или 60мм?предницата по ниско ли седеше от задницата и имаш ли снимка на колата с тях.по номер нищо не ми излиза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересувам се отпредните червени пружини с колко свалят задните на Седан Б4 няма да станат за това не ме интересуват ако ги даваш само предните кажи цена и с колко свалят 40 или 60мм?предницата по ниско ли седеше от задницата и имаш ли снимка на колата с тях.по номер нищо не ми излиза

Здравей, червените свалят 40 мм, а лилавите - 60. Всички са карани с оригиналните амортисьори без проблем, и са такива, че предницата стои по-ниска. Аз лично ти препоръчвам лилавите - ще станат за седан и ще стоят по-спортно, докато червените са подходящи за Купе и Б3. А пропуснах да добавя - продават се само комплектно по 60 лв на комплект. Ако имаш интерес пиши ми на лично. Лек ден и весело посрещане на Новата година :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да имаш на представа дали са по твърди от зелените че в момента съм на 4 зелени със спортни амортисьори,обаче искам отпред да е на 60мм.А и 4те ли свалят 60/60 или 60/40 са лилавите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качи пак снимките на лилавите пружини че не се отварят .твърда ли им е цената

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По номера на лилавите пружини свалят с 35мм напиши го във обявата си сори за спама,но ще е полезно за колегите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова съм качил снимки - всеки може да ги види и да прецени. Във всеки случай свалят колата надолу и доста променят визията /е за сметка на проходимостта :dance:/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ЗДРАВЕЙ КОЛЕГА,ОСТАНАЛ ЛИ ТИ Е СЕРВОУСИЛВАТЕЛЯ НА СПИРАЧКИТЕ ЗА 100 С4.ЩЕ СТАНЕ ЛИ ЗА 100 С4(2.0Е-ААД)? МОЛЯ ТЕ ЦЕНА И СНИМКИ НА ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙ КОЛЕГА,ОСТАНАЛ ЛИ ТИ Е СЕРВОУСИЛВАТЕЛЯ НА СПИРАЧКИТЕ ЗА 100 С4.ЩЕ СТАНЕ ЛИ ЗА 100 С4(2.0Е-ААД)? МОЛЯ ТЕ ЦЕНА И СНИМКИ НА ЛС.

За съжаление останаха само сервота от А4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току що намерих едно серво номер 4A0 612 105 мисля че е точно от Ауди 100. Цената е 30 лв, ако имаш инерес обади се да се уточним как да го вземеш - 0877361699

Редактирано от Agent Smith
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега, търся и волан за моята кола,без еарбег но не от този модел.дай ценичка и ще се обадя да се разберем как да си ги получа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...