Jump to content

ATE , TEXTAR


Guest HITMAN

Recommended Posts

predi 2 meseca smenih zadni diskove i nakladki na ATE.

Super spirat ... predpolaga se  :twisted:  :)  no na malka skorost ednata strana sviri ... 

inache ne sa mnogo po skupi ot drugite ... smjanata mi izleze solena stoto se smenjat i lagerite.

Pri men lagerite ne se smeniat na prednite gumi zaedno s diskovete

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Daite mi telefoni na vnositelite na ATE i na TEXTAR

I koe spored vas da si vzema spir. diskove + nakladki .. ATE ili Textar .. to e iasno che i 2-te marki sa mnogo dobri .. interesuva me niakoi lichni vpechatlenia za tiah da kazhe

Мога да ти кажа само за АТЕ... От тях само накладки съм купувал и съм МНОГО доволен - спират супер и не свършват бързо, разсвириха се чак като взеха да си отиват.

Според сайта им вносител са Ауто Хелп (AUTO HELP LTD. 32, STAMBOLIISKI BLVD. 1124 SOFIA, +359-2-9800944), ако искаш виж на http://www.conti-online.com/generator/www/...ervices_en.html - Partner Search System

Тия имаха магазин на Хладилника, близо до Ауто Плюс...

А дано съм ти от няква полза...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти кажа само за АТЕ... От тях само накладки съм купувал и съм МНОГО доволен - спират супер и не свършват бързо' date=' разсвириха се чак като взеха да си отиват.

Според сайта им вносител са Ауто Хелп (AUTO HELP LTD. 32, STAMBOLIISKI BLVD. 1124 SOFIA, +359-2-9800944), ако искаш виж на http://www.conti-online.com/generator/www/...ervices_en.html - Partner Search System

Тия имаха магазин на Хладилника, близо до Ауто Плюс...

А дано съм ти от няква полза...

10x :twisted: Hmm Continental .. hehehe :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА ТЕXTAR

Oсновен вносител

В&Д АВТО

тел. 02/862 42 14-16

факс 02/962 64 95

e-mail: office@cdauto.com

София, кв. Кръстова вада, ул. 485 N39

www.vdauto.com

Мисля, че през сайта им можеш да си направиш поръчка.

Аз си взех от тях накладки TEXTAR за около 60 лв. Моята В3-ка е като твоята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА ТЕXTAR

Oсновен вносител

В&Д АВТО

тел. 02/862 42 14-16

факс 02/962 64 95

e-mail: office@cdauto.com

София' date=' кв. Кръстова вада, ул. 485 N39

www.vdauto.com

Мисля, че през сайта им можеш да си направиш поръчка.

Аз си взех от тях накладки [b']TEXTAR за около 60 лв. Моята В3-ка е като твоята.

Mercy i na teb .. az sum reshil diskove ATE i nakladki TEXTAR da vzemam

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Textar : Diskove 92 leva' date=' Nakladki 80

Ferodo : Diskove 99, Nakladki 57

Jurid : Diskove 83, Nakladki 83

Do tuk cenite sa taka

Tia za ATE samo zaeto im dava telefona[/quote']

Аз като купувах предни за В3 бяха 75 лева някъде :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Takaaa :twisted:

ATE Diskove - 80 leva

Nakladki - 66 leva

iavno shte vzema komplekt ATE diskove + nakladki :)

puk da vidim

БРЯ! Мноо тънки бе! Кажи къде ги намери, че кат стигна до смяна на накладки да си пазарувам от там? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

i kfo mu e tankoto be?

za S600 zadni na Textar biaha okolo 50lv' date=' trudno mi e da poviarvam 4e predni za Audi iaice ste sa po-skapi.. tova e basi masovia model :)

ina4e az namiram Textar-a za po-dobar ot ATE no sas malko.. neznam tova malko dali struva 14lv :)[/quote']

Ми тънкото е това, че най-евтино АТЕ успях да ги намеря за около 75 лева предни от Ауто Хелп... :twisted: Вярно, че беше преди година и нещо, ама те и тогава В3 не бяха много редки коли 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Takaaa :twisted:

ATE Diskove - 80 leva

Nakladki - 66 leva

iavno shte vzema komplekt ATE diskove + nakladki :)

puk da vidim

БРЯ! Мноо тънки бе! Кажи къде ги намери' date=' че кат стигна до смяна на накладки да си пазарувам от там? :)[/quote']

Ot AUTOHELP :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

OK.Всичко това е добре ,но по какво се разбира дали дисковете са за смяна.Моите видимо са малко износени с грубо ~2 мм ?!? съдейки по лекият ръб по края.Спират супер и не дърпат на никъде.Колата по киломертаж е на 103 000 и се предполага че са реални. :lol: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK.Всичко това е добре ,но по какво се разбира дали дисковете са за смяна.Моите видимо са малко износени с грубо ~2 мм  ?!? съдейки по лекият ръб по края.Спират супер и не дърпат на никъде.Колата по киломертаж е на 103 000 и се предполага че са реални. :lol:  :roll:

Mi ima minimalna debelina .. no nemoga da ti kazha kakva .. vuv vseki serviz ili magazin bi triabvalo da ia znaiat

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

TEXTAR е най-доброто :wink::shock::idea: , а АТЕ - компромисният вариант 8) 8) 8) . Всеки мислещ ще си направи извод. :?: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата като дойде беше с Тексар , но явно много беха запекли и не спираха добре сега съм с Феродо и съм изключително доволен . Според мен съотношението им цена-качество е завидно :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9мм е мин. дебелина на 13мм солиден диск, на вентил. е 20 мм/не съм напълно сигурен за вент./, от ТЕХТАR по - добри ми се струват ATE power disk, а и АТЕ се слагат оригинално на АУДИ заедно с Лукас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...