Jump to content

Въпроси за Audi TT 8n


Alex_Heat

Recommended Posts

Здравейте колеги! От няколко дни съм собственик на ТТ 2001 година и искам да ви задам няколко важни за мен въпроси.

 

1. В момента колата е с aftermarket CD на LG, като предишния собственик ми даде оригиналното CD което е това post-68283-0-45464800-1400331839_thumb.j. Бих искал да си върна оригиналното, което ако не се лъжа е Bose. Въпросът ми е относно CD changer-а. Търсих под/в жабката, няма. Зад мен има кутийка, която е дълбока няколко пръста и няма нищо в нея, а зад пасажерската седалка е кутийката за аптечката. Надигнах задната седалка и видях, че имам Bass под нея. Отворих багажника, но встрани и под кората нямам пролука за CD Changer отново. Възможно ли е да нямам Changer наистина, след като оригиналното CD е Bose? Възможно ли е да си сложа дори и да нямам?

 

2. По таблото имам някое друго изгоряло пикселче, като например вечер скалата между 2 и 3 хиляди оборота стои тъмна, докато останалите светят. Бордовия компютър не е в идеално състояние и също премигва. Четох доста за тези дисплеи, наясно съм, че електрониката е слагана в Унгария, но има ли вариант да се ремонтира, или трябва да се купува нов дисплей, който според моя майстор ще бъде китайски, защото Ауди не правят оригинални такива.

 

3. Сменихме датчик на термостата ако не се лъжа, но температурата се променя и отива от 90 до 100 градуса, после пак се връща, покачва се до 105 и след това отново до 90. Някой знае ли, дали има някакво решение по този проблем?

 

4. Бих искал да си сложа този модел джанти на ТТ-то  ------->post-68283-0-24608100-1400332945_thumb.j Виждам че ги има от 17 до 19 инча. ТТ-та са с 5х100 болтове, нали така? Намирам 18-ки и 19-ки с размер 5/100 и 5/112 възможен. Има ли ги същите джанти в 17 5х100? Предпочитам да си сложа 17-ка и в краен случай 18-ка, ако вече няма 17 с възможен такъв размер. Та има ли 17 от същия модел 5х100, или не?

 

Поздрави, Алекс!

Редактирано от Alex_Heat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cd-changera е точно зад тебе в тази кутийка където викаш. има 1 капак, плъзгаш го ако вече не е плъзнат и има 1 бутон, натискаш го и трябва да изкочи ченджъра. има ги тези джанти и в 17 размер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цитиране на предходен пост!

 

Точно в това капаче post-68283-0-80963800-1400333738_thumb.j  няма нищо зад мен, а и си стои отворено, нещо не може да се затвори. Като бръкна в него не усещам никакви кабели, или дупки, в които да се пъха чейнджъра. Възможно ли е да нямам наистина? Мога ли да си сложа ако нямам?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми стария и собственик е махнал оригиналния ченджър и сд и е наблъскал лайна. защо при положение че има босе не знам. кажи му на него да ти ги върне и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цитиране на предходен пост!

Значи ще трябва да взема касетка за проба, само това е начина. На Оригиналното CD може ли да му се изведе AUX/USB?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравей колега.Пиша ти относно температурата ти и датчика.При мен се получи същия проблем и се оказа че новия датчик който смених не го прие компа.Сложи датчик от същия модел ТТ втора употреба и ще ти се оправи стрелката.Поне аз така направих.Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...