Jump to content

Питане за рутване на Алкател 6030 х


Recommended Posts

Искам да питам как да си рутна телефона с кой от всички ромове някакви впечатления или няма още читав ром за този телефон? Искам да инсталирам по големи приложения , че вградената памет е много малка .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си купувайте телефони с вградена малка памет.

Единственото "спасение" са скриптове или ромове, които изнасят (минимум) "data"-та на ext4 дял от SD картата, която ако е под клас 6 - ще получите грос-майсторска титла по дзен-будистко търпение.

А и клас 10 да е - пак е страшна мъка...  :steinigung:

 

Oтносно руутването: 

Root Alcatel One Touch 6010D Star, Idol 6030D, 4030D 6030X and S'Pop

 

Като го попроучих - тоя алкател Оне Пръч се оказва МЕГА пръчка, както и очаквах...  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лош телефона самсунга с3 да не би да е много по хубав за 200 лв 2 ра употреба толкова ! Мерси за линковете , вече се замислям дали да го рутна защото тоя навигация която инсталирах тръгна от втория път и чете картите от сд картата на телефона , на таблета не стана хем е рутнат и във вградената 32 гб я инсталирах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За навигация руут не ти трябва.

За 200 лева аз не бих избрал това, но няма да задълбавам, че очевидно си докачлив.

 

Здраве и късмет! 

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,  кажи какво би избрал мен ми е все тая ,телефона става, самсунга и той  става измислените айфони няма смисъл да ги коментираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 200 лева аз не бих избрал това, но няма да задълбавам, че очевидно си докачлив.

 

Колега ще обадиш ли какво имаш предвид като марки, че ми стана интерестно понеже търся за човек бюджетен смартфон 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е инсталирал точно определен ром, да каже впечатления , защото във форума на андроид пише че били само бъгави версии засега?

И дали след като сложа рома ще може да се инсталират направо в сд картата 32 гб без допълнителни програми за местене от паметта в телефона ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...