Jump to content

Смяна салон А4B6


xaxaboto

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Имам питане по смяната на салон на A4B6 с кожен такъв от A4B5.

Има ли проблем това да стане?

Моята е A4B6 2.0 10.2001,а другата е A4B5 03.2001...

И двете имат подгряване на седалките и копчето за надуването на възглавничката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако махнеш старите релси(изрежеш ги)

завариш новите

и ако не те дразни че ще караш кола 2001 модел, със салон от модел 95 година.

ще стане...

сериозно... неразумна интервенция е



задните седалки, че няма да станат..., изобщо не го коментирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съветите!

 

Че салон за В6 кожен няма ли? Даже и корите за вратите може да смениш с кожени.

Ами засега не съм намерил сив.Пък и ми искат на едно място 1100лв за салон ... което ми е много и търся нещо да е наполовина и по-малко цената.Иначе вратите не виждам смисъл при положение,че пластмасите са сиви и неиздраскани.

просто малкия досъсипа стандартния салон като го омаза с всички възможни мазни сладки и соленки...

Редактирано от xaxaboto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Колега,и аз се оглеждах за кожен салон за Б6, но при цени от 700-800 лв се отказах за сега от тази интервенция :) А относно корите ще седи доста грозно с кожен салон и обикновени кори, въпреки че салоните ги дават с корите.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май май ще се откажа само дето се чудя дали да пера тапицерията на салона,че цялата е на петна от разливане на вода и сокчета на малкия звяр...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя ако се изпере като хората може би ще се появи истинския цвят на салона. Другия вариант е да си потърсиш по-спортния салон за B6 пак текстилен, освен ако не си с такъв де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то проблема е че я прах като взех колата ама много не се подобри състоянието и... просто си е много захабена и всяко поливане с ВОДА оставя яко петно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По горе си писал, че търсиш кожен салон на половината цена на 1100 лева. Гледал ли си тази обява - http://olx.bg/kozhen-salon-za-audi-a4-b6-i55403132

Аз доста се бях замислил да го купувам, но засега се отказах - цената му е 400 лева с корите доколкото виждам - може и да е читав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са лесно съвместими салони от b5 и b6. Аз проучвах обратното и все трябваше голямо преправяне. А за претапициране не си ли мислил? Има интересни оферти. Стига да не са ти смачкани седалките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По горе си писал, че търсиш кожен салон на половината цена на 1100 лева. Гледал ли си тази обява - http://olx.bg/kozhen-salon-za-audi-a4-b6-i55403132

Аз доста се бях замислил да го купувам, но засега се отказах - цената му е 400 лева с корите доколкото виждам - може и да е читав.

Ами ще проуча въпроса :) иначе аз съм отзад с врътки а не с ел стъкла и ще трябва да позлвам старите дръжки но не е страшно ще видим може и да намеря път до там да видя нещата на живо!

Не са лесно съвместими салони от b5 и b6. Аз проучвах обратното и все трябваше голямо преправяне. А за претапициране не си ли мислил? Има интересни оферти. Стига да не са ти смачкани седалките...

Колега, мислил съм обаче все имам притеснение дали ще е хубаво...щото има едни агенти които ти уж рециклират колата,като вкараш едни сериозни пари изглежда с 10 г по-нов модел,обаче ако им писах за реални снимки на нещо правено от тях избягнаха да ми отговорят... та оттам ми мина ентусиазма за подобни майсторля иначе за всеки,който се интересува тук може да види за каквото говоря:

https://www.facebook.com/rci.tuning

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Иди на място най-добре и погледни мостри. Обикновено имат изложени поне 2-3 седалки като еталон за работата. Аз замалко да си направя предишната кола при едни момчета в Гео Милев. Те имаха седалка от Пасат с полукожа и излизаше много изгодно, а беше наистина страхотно. Казаха ми "Е това можем да го направим точно по този начин, 1:1 за теб" и безмалко да се хвана, но я продадох скоро и не я правих. Отделно в гледах как правят една А3-ка в гаража и ми хареса. Иначе искаха май 700 лв., но наистина беше убийствено (включваше и още елементи освен седалките с полукожа). Не знам дали още съществуват, беше преди 4-5 години.

А, като гледам - съществуват си :) Ето това са те:

https://www.google.com/maps/place/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%B8/@42.684832,23.359891,3a,90y,38.16h,86.43t/data=!3m4!1e1!3m2!1sb_Yx8jvvSaVVpq8HUyJm7Q!2e0!4m2!3m1!1s0x0:0xff405bf2c20b3035!6m1!1e1

Най-добре иди на място обаче и си поговорете. Успех!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Иди на място най-добре и погледни мостри. Обикновено имат изложени поне 2-3 седалки като еталон за работата. Аз замалко да си направя предишната кола при едни момчета в Гео Милев. Те имаха седалка от Пасат с полукожа и излизаше много изгодно, а беше наистина страхотно. Казаха ми "Е това можем да го направим точно по този начин, 1:1 за теб" и безмалко да се хвана, но я продадох скоро и не я правих. Отделно в гледах как правят една А3-ка в гаража и ми хареса. Иначе искаха май 700 лв., но наистина беше убийствено (включваше и още елементи освен седалките с полукожа). Не знам дали още съществуват, беше преди 4-5 години.

А, като гледам - съществуват си :) Ето това са те:

https://www.google.com/maps/place/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%B8/@42.684832,23.359891,3a,90y,38.16h,86.43t/data=!3m4!1e1!3m2!1sb_Yx8jvvSaVVpq8HUyJm7Q!2e0!4m2!3m1!1s0x0:0xff405bf2c20b3035!6m1!1e1

Най-добре иди на място обаче и си поговорете. Успех!

Мерси колега ще ги видя тез какво предлагат и ако харесам вариант ще пиша отзиви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

явно инфлация :) преди 5 години искаха 700-800 за полукожа.

Ами оглеждай се за катастрофирала или англичанка..

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

явно инфлация :) преди 5 години искаха 700-800 за полукожа.

Ами оглеждай се за катастрофирала или англичанка..

е от англичанката губи двете предни кори и после ще има да търси още 2 години нормални кори с кожа 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви салона от продавал ика е за комби...иначе е читав.

Кое не пасва от комбито и кое е различно? Според мен ако проблема е в задната седалка при тази цена си заслужава да потърсиш тапицер, който да прехвърли само кожата върху твойта седалка, или да използва тази кожа и да ти я ушие наново пак върху твоята седалка.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е две кори за 50 лв. все ще му ги претапецират.

Читав тапицер взима по 50 ама на брой  :zustimm:

И изгубеното време за да ги отнесеш и да си ги вземеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...