Jump to content

Препоръчайте Кафемашина


Recommended Posts

Вкъщи пием по макс 2 кафета на ден на човек , средно ще прави по 3-4 кафета на ден.Не съм кафеман ама без кафе сутрин не мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре де, каза че го пиеш безкофеиново.

Как ти действа?

Това само внушение ли е? :gruebel:

Или навик...

Дори да не е автомат, може да си купи и една мелачка, която мели по малко.

Ако има място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може би е внушение, а и колко е безкофеиново не е ясно, та за моите нужди наистина 4 пъти цената на саеко-то хич, не е оправдана, по-добре да ги дам парите да си сложа дискови спирачки на задния "винкел".Това в кръга на шегата.Ами оставам да се двоумя кое от двете ще е по-надеждното защото реално са 20-на лева разликата в цените.Като че ли за момента клоня към Саекото от 2-рия линк който съм посочил.Мерси за съветите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди месец от един австрийски сайт от типа продавалник.ком взех саеко одеа го за 90Е в много добро състояние ако имаш интерес да се разтърся как се казваше сайта имаше страшно много автомати на доста добри цени. един приятел си взе много хубав автомат АЕГ за 130Е пак от там , на мен доставката ми струваше 20Е.

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zlobil, благодаря за предложението но няма нужда, чак толкова да се "втелясвам" за една кафемашина.Знам и съм сигурен че това което предлагаш вероятно ще е 10 пъти поне по качествено, но май ще е нова с гаранция от Бг-само още се чудя саеко или делонги, май там на място ще се решава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много голямо мое съжаление Saeco вече е собственост на Philips.

Накратко, ако модела е след поглъщането им- в никакъв случай Saeco :rotcol:

EDIT: ползвам Saeco Nina Bar и съм повече от доволен.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Saeco Xsmall. Има ги в маркета на 650лв мисля. Машината е уникална. Прави страхотно кафе и не създава никакви проблеми. Ползвам я вече около година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много голямо мое съжаление Saeco вече е собственост на Philips.

Не разбирам какво те притеснява Иво?? :gruebel:

Моето SAECO го взех точно в края на 2009 г. и тогава само по гаранционната карта личеше при внимателен прочит, че са вече в групата на Филипс. Вече официално са Saeco-Philips.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то саекото е вечна машина с правилната профилактика аз ползвам и у нас и в офиса саеко като домашната е на поне 4 години и не е мръднала още си прави перфектно кафе виж най новите модели незнам как са но така или иначе ~ 1000лв за кафемашина ми се виждат много пари.

пс:

ето го сайта

http://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-verkaufen/marktplatz?&COFFEEMACHINES_DETAIL=1&areaId=900

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво те притеснява Иво?? :gruebel:

Моето SAECO го взех точно в края на 2009 г. и тогава само по гаранционната карта личеше при внимателен прочит, че са вече в групата на Филипс. Вече официално са Saeco-Philips.

Коко, всички познати се оплакват от сниженото качество при Philips. Аз имах също драми с всичко от марката вкъщи, и то преди да са минали 6 месеца от покупката (скара, два телефона, термо кана, на жената помпата за кърма и т.н., като някои от уредите съм ги купил от Германия) и се притеснявам, че и Саеко натам са тръгнали- купих нова ръкохватка и смених сам едни челюсти още първия месец и ми казаха, че 'било нормално' и въпреки гаранцията ми поискаха 85лв за ремонта и си я оправих сам- за щастие от тогава нямам грижи :rolleyes:

Редактирано от Ivo_Dinkov
пиша с гърба си
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качеството е нещо доста относително. Например нашите ползваха поне 15 години един Солак. После го сменихме с една Ровента, която грохна точно за 2-3 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за машина за 360 лв и един месец употреба :rolleyes:

За Филипса какво да говорим, купихме уреда от английски електронен магазин и се развали на третия ден, хората поеха ремонта, искаха само снимана фактурата от сервиза на Филипс- представи си колко са наясно с качеството :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми беше, че каквато й машина да си вземе човек малко или много си е до късмет. Цената не е гаранция за надеждност ..... за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като чета мненията на Ivo_Dinkov и все повече се замислям за Делонгите, говорих с един френд имали в офиса си такова делонги от 190 лева и за 5 години зверска употреба не било мръднало, смао дето бучало повече като си правиш кафе, но това лично мен не ме притеснява.,...................а бях се замислил някой ден да взимам телевизор филипс, но ако така са снижили качеството ще се преориентирам към Панасоник или Шарп (сори за офф-а).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...