Jump to content

Колко километра изминавате с едно зареждане


stani76

Recommended Posts

http://www.catalog.auto.ru/audi/    от този сайт можете да проверите разхода на гориво. Аз съм с АБТ мотор Бургас-София-Бургас разход 9,800/100 газ.На магистралата около 130км/ч сляза ли от магистралата поддържам около 110-120км/ч.Градско имам около 12, стига до 14.

Ха.Че то за мойта кола,графата е празна.Иначе:

Бензин:

-извън градско <8л/100км,колко точно незнам,защото така го засякох.Бензина беше свършил,сложих му точно8 литра,минах точно 100км,и бензина не беше свършил ама аз му сложих

-градско мисля че 10/100 ще хване

Газ Пропан-Бутан

от 9,2 до 10 лт /100км -без значение градско или извънградско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като бях на концерта на Depeche Mode -  Несебър-София-Несебър някъде към 70-75 лв на газ,на отиване бяхме 3-ма човека с постоянно включен климатик,а на връщане 2-ма,без клима :bia:

Малко ,малко ми се струва,но бележките от газстанциите още ги пазя

София-Слънчев бряг-София 66литра бензин (906 км, 122,1лв). Среден разход 7,25л/100км(с отворен шибидах :flehan: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София-Слънчев бряг-София 66литра бензин (906 км, 122,1лв). Среден разход 7,25л/100км(с отворен шибидах :flehan: )

И аз толко,като пари,но без да спирам климатроника и с максимална скорост,спрямо пьтните условия...Само 3пьти ме спираха за превишена скорост...Дали да не си взема анти радар :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В4 1,9 TDI резервоар 80 литра миналото лято я засекохме като ходихме на морето мина с един резервоар 1530км като не сме я натискали повече от 120 но пак за сметка на това беше със включен климатик и четири човека и багаж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В4 1,9 TDI резервоар 80 литра миналото лято я засекохме като ходихме на морето мина с един резервоар 1530км като не сме я натискали повече от 120 но пак за сметка на това беше със включен климатик и четири човека и багаж

Пич ти постави някакъв рекорд, не друго ами нормалния резервоар на Б4 тди е 68 литра (някъде под 70 де), та ако и това е случая си направил разход под 4/100?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята колица (от подписа) я карам на газ, бутилката събира 30л.

- градско с климатик - 240-260км.(11.5-12.5/100)-зависи колко съм ннннервен

- извън града с климатик, скорост 90-120км/ч - 270-300км, без клима - около 320

с тесните гуми 185 ширина разхода пада с литър на 100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туку що засекох Passat-a,резервоара ми е 62л. с резервата,напълних го до горе,карах смесено демек околу 60-70% извънградско,и сега пак го напълних след като покарах с светната резерва към 80-90км.Резултата е следния:

Супер Дизел от ЛукОйл 60л. 1100км. средна скорост по магстралите 130-140км/ч.

Грубо околу 6л. на 100км. смесено....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колата от подписа :

Зареждане на ОМВ пловдив,дозареждане до горе на Петрол между София и Калотина и от там : България до края , Сърбия, Хърватска, Словения = 1150 км и бях на резерва при скорост 130 - 140.

Обратно от Хамбург до България : с зареждане до горе х 350 км. на деление на резервоара = около 1400 км... при 120 км. с немски бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич ти постави някакъв рекорд, не друго ами нормалния резервоар на Б4 тди е 68 литра (някъде под 70 де), та ако и това е случая си направил разход под 4/100?

моят резервоар е 80 л зареждал сам го 7 - 8 пати и хваща точно 80л

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...