Jump to content

Прилични цени в Дупница..!


99ufo99

Recommended Posts

Аз само неразбрах с какво този сайт ще превъзхожда mobile.bg, т.е. какво му е на www.mobile.bg и какво ще ме накара да ползвам друг сайт, при положение, че така или иначе повечето коли, които стигат до сайтовете въобще, са такива, на които прекупвачите не са обърнали внимание по обективни причини :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей, похвален е стремежа ти за подобряване на отношенията м/у продавач и купувач. Една такава страница ще е от полза и за 2те страни на този бизнес, още повече в момента обявите на мобилето са платени .. т.е ако искаш да се вижда веднага и разните там ВИП измислици ( така или иначе си печелят не малко пари от вестника, а той е със тези обяви от подадените On-Line, поне повечето ) .

Наистина митове или легенди се носят за Дупнишките автокъщи, и добре си се сетил да се реши въпроса със сайт фокусиран в/у вашите вносители.

Ако търговците са коректни, само ще спечелят от тази масивна реклама която ще плъзне из БГ форумите и от посетителите на сайта.

Ако приемаш 1-н съвет: Ако има и секция " Вашето мнение " място където доволни ( дай боже ) клиенти да споделят след покупката как е качеството, това само ще е 1н огромен + ! Но този раздел трябва да се поддържа безпристрастно.. иначе няма да е достоверен :blink: и се изгубва смисъла от него.

Успех с начинанието ! вероятно ще го следя с интерес :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново благодаря на всички, които ми дадоха съвети, такава секция ще има със сигурност ( за доволните и недоволните). Сайта вече се разработва, така че до няколко дни ще бъде онлайн. Рекламата му най-ворятно ще започне от понеделник докато уредим нещата с банерите и тн. Така или иначе този сайт се роди за един следобяд благодарение на вас, всички активни в този форум. Изключително ми е приятно да установя, че има толкова активен и прекрасен форум като този, на който между другото попаднах случайно заради колата ми:wall:. Имате банер без ограничение на показванията от мен... Ако някой модератор чете това може да ми прати готов банер за публикуване с гаранция, че той няма да бъде свален от сайта, докато той съществува. Мейла ми е: cerberium@abv.bg. Благодаря отново. А проблема с аудито ще го реша в друга тема.. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само неразбрах с какво този сайт ще превъзхожда mobile.bg, т.е. какво му е на www.mobile.bg и какво ще ме накара да ползвам друг сайт, при положение, че така или иначе повечето коли, които стигат до сайтовете въобще, са такива, на които прекупвачите не са обърнали внимание по обективни причини  :wall:

ами то целта не е да се конкурира със мобилето, ами да покаже пазара в Дупница и евентуално по-добри и качественни оферти.

На никой не му е приятно прекупвач да го изклати със 1000 лв.. ей тъй.. щот е тарикат и го мързи да работи нещо друго.

Както истината се ражда във спора, така и добрата цената излиза когато има конкуренция.

А отностно мобиле.бг .. супер селска работа направиха... ама българина се гледа да намаже.. колкото може повече :blink:

Разбирам примерно както направиха www.abv.bg плащаш си 2 лв ( еднократно а не за 10 дена ) или колкото беше там.. но ти дават 1 ГБ пространство за поща... ако искаш... ако не.. пак си ползваш пощата... с по-малко място, но не те ощетяват от към качеството на услугата.

Сега ще се появят други сайтове със безплатни обяви.. и те щът - нещът или ще се върнат на стария вариянт.. или няма си платят за домейна като изтече тоя :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На никой не му е приятно  прекупвач да го изклати със 1000 лв.. ей тъй.. щот е тарикат и го мързи да работи нещо друго.

Точно това се опитвам да ти кажа - прекупвачите пак ще взимат колите от автовоза директно и за сайта ще остават само тоталните отпадъци, както си е и сега... :blink:

Пък и не останах с впечатлението, че cerberium ще прави всичко това на доброволни начала... Т.е. mobile.bg също се опитват да изкарат някой лев. Комунизмът свърши, доказа се като неуспешна система точно защото никой не прави нищо за сините ти очи :bia: Така че незнам какъв е замисълът, но ако има някаква, макар и минимална ползва за потребителите, ще е чудесно :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам добро мнение за автомобилите от Дупница,Едното ми село е залепено за Дупница и много добре познавам хората там.Вярно е че много хора от този регион работят в Италия и затова се внасят много коли.Но ниските цени освен на гореспоменатото се дължат и на доброто замазване на очите на купувача.Не че това не става навсякъде.Няма автоджамбазин който не пробутва бракми на клиентите,но Дупнишките са най напред по този показател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам добро мнение за автомобилите от Дупница,Едното ми село е залепено за Дупница и много добре познавам хората там.Вярно е че много хора от този регион работят в Италия и затова се внасят много коли.Но ниските цени освен на гореспоменатото се дължат и на доброто замазване на очите на купувача.Не че това не става навсякъде.Няма автоджамбазин който не пробутва бракми на клиентите,но Дупнишките са най напред по този показател.
Любо 100 % съм съгласен с теб и не защото сме приятели, но повече няма да пиша, че ще ме обвинят в поредният пиянски пост :wall::blink::bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже в момента и аз търся кола и мисля да кажа няколко думи.Тук предимно са се внасяли внасят се и ще продължават да се внасят бракми.Това е причината поради която все още не мога да си намеря читав автомобил.Не съм си представял, че е толкова трудно.До сега не съм попаднал на кола, която не е препоядисвана или удряна.В най-добрия случай намерих една кола дето е престояла доста време без регистрация и не е карана може би от месеци.А в купето все едно се беше въргаляло прасе.Аз лично кола от италия не бих си взел.

Та колегата правилно отбеляза, че с нещо трябва да превъзхождаш конкуренцията.Няма как според мен да даваш цени от автовоза.Аз например разглеждам обявите и мога да ти кажа, че и в списания и в сайтове от 2 месеца никакво раздвижване няма.Все едни и същи гледам.А не търся някаква кой знае каква екзотика.Просто свястна кола за свестни пари.Нито прекалено евтина нито прекалено скъпа.

Надявам се съм ти бил от полза и донякъде ще се насочиш от моето мнение какво се търси в подобно начинание

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България се внасят каруци, защото се купуват каруци. Цените са тройно надути, защото НАЙ-ЛЕСНО СЕ ПЕЧЕЛИ ОТ БЕДНИЯ. Каруците в Дупница не са по-различни от каруците в останалата част от страната. Просто тука цените са по-ниски ( малко ), а останалите, които не внасят коли купуват от тук и препродават. Истина е, че понякога е по-добре да си купуш колата от прекупвач, ако не ти се бият 500 км, като срещу малко повече пари може да ти дойде вкъщи. Това е хубавата черта на прекупвачите. Но проблема е, че има много спекула със ситуацията - информационното затъмнение около дупница не е случайно, защото някой има интерес да остане така. От друга страна прекупвачите правчт какво си искат, а относно това, че Elbi не е доволен от колите в Дупница - по рано в тая тема пишеше - дали е от дупница или от Горубляне, и в двата случая е от Дупница, така, че общо зето е глупаво според мен качеството на колите да се определя от географско положение :eusa_clap:

Редактирано от cerberium
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа ти хубаво го правиш тоя саит ама питал ли си ги джамбазите съгласни ли са да плащат!??щото то си е играчка да ходиш постоянно да ги снимаш тея коли , ала бала,едно друго?? :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да кажа нещо - ИТАЛИАНСКИ БУКЛУЦИ НЕ ЩА! А в дупница се внасят коли само или предимно от Италия! Колкото и да са лачени и евтини - те са карани от макаронаджии - за нищо не стават после! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,айде сега :D ,толкова сме спорили по този въпрос точно!!!

Важното е да попаднеш на "колата",а не от къде е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да кажа нещо - ИТАЛИАНСКИ БУКЛУЦИ НЕ ЩА! А в дупница се внасят коли само или предимно от Италия! Колкото и да са лачени и евтини - те са карани от макаронаджии - за нищо не стават после! :D

Ама много си прав!!!! 99% са кочини!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги съфорумци,а нима в Италия няма тарикати по тамошните салони,които да напудрят и преправят ударените и здухани автомобили?Има разбира се.....колите още преди да влязат в България(поне част от тях) са вече "маскирани".Мафията не спи.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,забравих за новия сайт да кажа-колкото повече ,толкова повече-каза мечето Ръкспин хехехехехееееееее :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думите са на Мечо Пух!

Иначе по темата при по-обстойно гледане,можеш да си вземеш много читава кола.

(Аз,лично имам две попадения.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в единия процент и съм много доволен/нещо много бързо взе да набъбва този 1%/. Та само да споделя има и такива коли:

Когато юни 2005 взех Б4 внос от Италия беше в следното състояние: сменени ремък и ролка, нови задни амортисьори, нови предни накладки LUCAS, зареден климатик, работеща аларма с двете дистанционни, нови свещи NGK, всички оригинални ключове и табелката с номера на рамата. Малки и несъществени забележки по външния вид на колата-та как да се съглася с някой който я кара кола от Италия я не и говори по-слухове или това което е чул от някой друг. ВАЖНО Е НЕ ОТКЪДЕ Е ВНЕСЕНА КОЛАТА А КАК Е ПОДЪРЖАНА.

П.С. Колата е взета от Кюстендил за 5000 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

за 2005 г.. Б4 на тази цена е наистина добра оферта ! но като почнеш да го донагласяш и пак отива като на цена за ползвана в БГ.

Аз мойто Б4 го продадох тогава за 6300 .. но бях слагал АГУ ( BRC много добра ) .. чистак ново JVC CD-MP3 + дистанционно , и пълно обслужване, ремъци, ролки, накладки, масла , филтри, 2 комплекта лети джанти .. едните с летните гуми ( Момо ) , другите със зимните гуми ( някви Made in Germany ) .. аларма с имобилайзер + RF реле за блокировка на заплаването и много други екстри, пълно каско, маркировка аве ВСИЧКО ! :)

Човека много и се кефи на колцата.. пък аз още си въздишам като вида червено Б4 :D

п.п Аз кат я купувах 2003 г. се оръсих 7000 лв. и отгоре само за екстрите без консумативите съм набутал поне още 1500- 2000 лв :eusa_clap: внос беше от Австрия, без забележки по купето или другаде.

Направо не ми се мисли колко бях назад :bia: ама това е.. карам 2 години.. и айдее по-ново Ауди :D

Редактирано от 99ufo99
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думите са на Мечо Пух!

Иначе по темата при по-обстойно гледане,можеш да си вземеш много читава кола.

(Аз,лично имам две попадения.)

А бе знам на кой са думите.....

Ако си отваряш очите,няма да те излъжат много.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zlatko11,значи аз съм в този един процент :eusa_clap:

И аз! :eusa_clap: Взех си перфектна колица италианка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО Е НЕ ОТКЪДЕ Е ВНЕСЕНА КОЛАТА А КАК Е ПОДЪРЖАНА
Абсолютно си прав, но ако "отскочим" до Белгия ще видиш пък как хората си подържат Аудита-та и ги карат малко, особено във "фламандската част". :eusa_clap::eusa_clap:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,айде сега :D ,толкова сме спорили по този въпрос точно!!!

Важното е да попаднеш на "колата",а не от къде е!

и аз така смятах, 6м. търсих кола която не трябваше да е от Италия и накрая пак се минах с австрииско Венто...

Просто трябва да попаднеш...

Истина е че в Германия, Австрия, Холандия, Швейцария и т.н. има като процент пъти по-читави коли, но не попаднеш на свясна и от магазина да вземеш пак дЪрво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...