Jump to content

Фарове 100 помощ!


KrAz

Recommended Posts

Колеги ако може бърз отоговор има ли разлика между стъклата за фаровете с лупите и без лупите понеже имам фар с лупи който е пукнато стъклото и дали мога да сложа от обикновен стъкло само? Мерси предварително колата е 100-так 92.мисля че се води Ц4 прясно нов съм Трябва ми спешно понеже неможе иначе да се регистрира колата а единственото стъкло което намирам е в Враца аз съм от Варна трябва да се поръчва в магазин. Също така ще съм много благодарен ако ме насочите на някаде от кадето мога да взема от варна или някой да има който да ми помогне мерси предварително.

Редактирано от KrAz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика в стъклата. Мога да ти дам координатите на една авто-морга във Варна. Имам я запаметена в GPS-а. Имат доста парчедисани Аудита.

Редактирано от kapitango
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kolega shteshe da dawash koordinatite za morgata w warna

Да колега, извинявай но не съм преглеждал темата.

Та моргата се намира на булевард "8-ми Приморски полк" като се движиш на Север, точно след като преминеш над булевард "Христо Смирненски" от дясната страна на пътя. Там пътя става двупосочен.

Точните координати на мястото са:

N 43о13'29"

E 27о56'31"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Колеги да питам . От известно време ми се струва ,че фаровете не светят както трябва . Колата е ауди 100 2.0 16в . Уж са вдигнати на най -високото ниво и пак . Когато нощем карам форда на баща ми - ескорт 96 , просто голяма разлика. Понеже не съм много запознат  на какво може да се дължи . Крушки за смяна или да светят прекалено надолу ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл не светят, както трябва ? Слаби ли са или светят близо пред колата ? Може да са заминали рефлекторите или стъклата да са мръсни/надрани !  B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към автора на темата-ако все още не си намерил стъкло за фара препоръчвам колегата LUDsAUDI(Любо)-много точен пич,много пъти ме е спасявал мен лично с нужните части.Не вярвам да има само стъкло,но пък ще ти изнамери читав фар на сносна цена.Не знам дали мога да давам номера му,затова потърсете информация за него в форума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Или направо сложи лупи Моримото във фаровете -ще светнат перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VBI,няма ли да му пречат оребренията на стъклата точно пред лупите??Или ги "пилят" и заглаждат по някъв начин вече?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината вертикалните шарки не пречат. Аз първо карах с оригиналните стъкла, а после си намерих такива от фарове с лупи и почти не открих разлика в линията на светене. Иначе могат да се изпилят оребренията точно на мястото, където свети лупата, но се изтънява стъклото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...