Jump to content

Разкодиране на AUDI Concert І


Recommended Posts

Колеги извинявам се, че пускам такава тема на която има подобни. Четох тези теми, писах на 3 колеги, но не успяха да ми помогнат. Става въпрос за АУДИ Концерт 1 поколение. Намерих и код генератори, но и те не свършиха работа. Писах и в Порше България и ми отговориха да си запиша час :flipoff: и да ида, а аз съм в Русе малко не иде. Та пускам темата с надеждата, че има и други колеги които да помогнат. Ето и номера на касетофона AUZ1Z3W4076814. Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1601 1601 ми дава,че е,но дали е вярно трябва да пробваш.

Пробвах колега с 1601 , но не стана!

Здравей , а през сервиза на ул. Муткурова не си ли опитвал . Там мисла , че разкодират.

Поздрави.

Колега къде се намира това, че съм студент тук и не ги знам много много. И колко пара е това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С генератор за код-ве съм отключвал на пасата ми Блаупункт-а, но е 91 година. За по новите коли незнам .

Успех колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колеги искам да помоля за услуга.имам касетофон ауди концерт от а3 98г. бях зареждал алумулатора и ми изписа safe.знам кода но не знам как да го напиша.благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз разкодирах моя срещу 15 лв. Благодаря на всички попитали се да ми помогнат!

здр колеги искам да помоля за услуга.имам касетофон ауди концерт от а3 98г. бях зареждал алумулатора и ми изписа safe.знам кода но не знам как да го напиша.благодаря предварително

Колега виж в книжката на колата или някъде под пепелника или и аз незнам къде. Ако го няма вади го и някъде н GSM сервиз за разкодиране и те ще ти дадът кода да си го имаш. В случай че го намериш задържаш едновременно TP + RDS и ще ти се появят 4 нули от копчетата 1 2 3 4 ги сменяваш. Набираш кода ако го знаеш задържаш пак TP + RDS и ако е верен радиото просвирва. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз разкодирах моя срещу 15 лв. Благодаря на всички попитали се да ми помогнат!

Колега виж в книжката на колата или някъде под пепелника или и аз незнам къде. Ако го няма вади го и някъде н GSM сервиз за разкодиране и те ще ти дадът кода да си го имаш. В случай че го намериш задържаш едновременно TP + RDS и ще ти се появят 4 нули от копчетата 1 2 3 4 ги сменяваш. Набираш кода ако го знаеш задържаш пак TP + RDS и ако е верен радиото просвирва. Успех!

благгодаря колега.кода го имах на книжката но никаде нямаше показано как се въвежда.още веднаж :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само едно не разбирам... За кво въобще го слагат тоя код... Данеби някой да ти открадне станциите дето слушаш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

А кода с цифри от 1 до 6 ли трябва да е?Имам сервизна книжка но там никъде го няма?Възможно ли е да е на една пластмаса на която серийния номер на ключа?Там има един 4-цифрен код но е 0188

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако това ти е кода 2 бутон натискаш 1 път, 3 бутон 8 пъти и 4 бутон 8 пъти става въпрос за бутоните за радиото, след като си вкарал кода и преди да го вкараш задържаш ТР и RDS докато влезеш в режим на въвеждане и след като си го въвел пак тези двата да го подкараш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали е възможно кода на радиото да го има и на пластмасата,на която е и кода на ключа?И цифрите на самия код от 1-6 ли трябва да са или до 9?

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте,

Аз имам кода написан на нещо като визитка. Има ли обаче брой пъти след които се заключва завинаги ако го объркам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След вторият път неправилно въвеждане се блокира радиото и автомобила трябва да стои с ключ в контактният без да си на контакт и включено радио около 2 часа докато се разблокира и ти даде нови два пъти въвеждане! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Няма вариянт да го намериш без пари, освен ако не е някой Грундиг или Филипс от порядъка 1996-98год и то в редки случаи! При интерес на ЛС за намиране на кода Оем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте колеги, 

 

Смених си акумулатора и на мен ми изписа safe. Натиснах и задържах едновременно TP+RDS, но не ми се появиха 4 нули както беше описал колега по-горе. Колата е ауди А3 2002 радиото е ауди consert.

Пробвах какви ли не комбинации от 2 бутона едновременно натиснати, но нищо. Ако някой има представа как мога да си вкарам кода? 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега няма друг начин освен с двата бутона едновремено и да задържаш като е на контакт 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...