Jump to content

АУДИ А3 1.9ТДИ


kalin4o1986

Recommended Posts

Колеги знае ли някой къде се намира блока за управление на централното заключване на АУДИ А3 1.9ТДИ 110коня 99г.и как да стигна до него?Благодаря предварително!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш багажника и от лявата страна махаш кората /кората е с капаче/. обвито е в дунапрен има Г образна форма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз не говоря за компресора в багажника!

колега компресора както и блока за управление на централното заключване в това число и конфорт модула са на едно място и както каза колегата

Отваряш багажника и от лявата страна махаш кората /кората е с капаче/. обвито е в дунапрен има Г образна форма :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и моята А3-йка е с компресорче за централното, подкрепям колегите относно местоположението му, но понеже автора на темата притежава екземпляр 99 г., се поражда в мен едно такова съмнение, данеби централното му да е от новия модел - " на точец"........ Тогава каква е ситуацията?....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и моята А3-йка е с компресорче за централното, подкрепям колегите относно местоположението му, но понеже автора на темата притежава екземпляр 99 г., се поражда в мен едно такова съмнение, данеби централното му да е от новия модел - " на точец"........ Тогава каква е ситуацията?....

моята е Юни 99г. :hilezh: аз лично съм го сменял

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...