Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

@Васко: С какво се занимавате? Мисля, че това може да бъде полезно - да си помагаме взаимно всеки в своята сфера.

Аз съм адвокат, занимавам се също с посредничество в търговията с недвижими имоти, както и със строителен надзор и консултантска дейност в областта на строителството СНЕП

Редактирано от Васко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в издателство СофтПрес - www.soft-press.com. Ако на някой му трябват книги, да свирка - мога да ги взимам с 20% off. Също и с бойни изкуства - www.cobrabg.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бивш програмист, от 9 години съдружник във фирма за системна интеграция (http://www.gramma.net). Решаваме проблеми всякакви :D

От структурно окабеляване, системна платформа (сървъри HW & SW), комуникации (Cisco) до системи за управление на бизнеса (ERP - MS Navision) и пр. и пр. Не знам, дали мога да бъда полезен на някой, но ако пък някой си търси работа в тази област да се обади/да пише. Търся си още хора...Спешно! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накратко:

- проектиране, производство, проверка, ремонт и настройка на различни машини. По-специално електроника.

Проект на електронни схеми и печатни платки. Включително и механичен.

Аналогова техника. Тестери за краен контрол.

Производство на Дистанционни управления за автоматични врати, ролетки и щори.

(Ролетни, плъзгащи, еднокрили, двукрили, промишлени и т.н.)

Сервиз на електроника за врати на всички марки. И дистанционни управления за тях.

(RIB, Hormann, Beninca, BFT & ...)

РЕМОНТ на разнообразна техника и електроника.

Механика.

Почистване, настройка и сервиз на прецизни механизми.

-------

Актуализация 2013.

Проектиране и производство на прецизна измервателна електроника. Клас 0,02%

По-специално на трифазни измерватели на ел. енергия. Популярно - свръхточни електромери.

Съвсем накратко.

Карам нещата да вървят. :D

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Програмист през деня и ефирен оператор в НТВ през нощта:D)

За това и не съм идвал на срещи досега..малко не ми достига време :D .Но все някога ще стане..:roll: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Счетоводител - Siemens I&C (доставка и монтаж на комуникационни системи за телекомуникационни оператори, кабелните оператори, доставчиците на Интернет услуги и операторите на оптични мрежи). Разминах се с ФМИ, когато навремето записах в УНСС...

Занимавам се и с продажба на ябълки собствено производство (златна и червена превъзходна) през weekend-ите (за това не съм идвал и на срещите) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продаваме моторни масла,хидравлични,индустриялни,течности за стькла,антифриз,греси,много качествена добавка за дизел за зимата,на TEXACO/usa/ и PRISTA.Ако някой ползва или се интересува,мога да му го доставя на много добри цени в рамките на София и около.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...