Jump to content

RAZHOD NA GORIVO


Guest boriana_w

Recommended Posts

Hi na vsi4ki!!! :)

Zaredih na 100 km kakto Vi kazah rezoltata e : 15 / 100km :) rezoltata e po - dobar, no ima kakvo o6te da se gelae :!:

I az misla, kato mina 200/300km pak da zase4a. A sega nqkoi imali nqkakva ideq kakvo o6te da naprava, v borbata za pone

3-4L. :) :roll:

p.s. ot lambdata e bilo!!! ama ima i dr. sigarno az li4no ve4e neznam kakvo da napravq!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

shtoto na priqtelkata mi kolata kato q karam az harzi 8,a kato q kara tq har4i 13...zashtoto tq otiva sutrinta na rabota(5km) sled rabota do fitnesa i posle do nas i prez cqloto tova vreme kolata ne moze da zagree i raboti na smuka4....az az kato se ka4a i navartq 70-80km pove4e ot 8 ne shte da dade hem q ra4kam...ako q karam nezno moze i do 6 da otide..ta dumata mi beshe ako i pravish kasi rastoqniq i ne moze da zagree e normalno da ti xar4i pove4e.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борянке,

ти или си най-големият карък и попадаш на всички баш-майстори, които те лъжат или колата е няква голяма бангия. :)

Ако на диагностиката е показало всичко наред, недей да се притесняваш повече. Щото иначе става параноя и те лъжат още повече. 15/100 е нормално, ако караш къси отсечки на студеното време. И на мен ми дава 14-15/100 за 2х1км сутрин и вечер до работа.

Като съвет - недей да форсираш колата преди да е загряла и особено на ниските предавки. Така може да спестиш 3-4 л - вж. мненията на Лорд оф дъ Рингс в главния форум.

... и не слушай много Хеви метал в колата :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest Lord of the Rings

Мога да ти дам един съвет: Ако имаш някой близък опитен шофьор да му дадеш за няколко дни да навърти стотина км. и тогава да засечеш разхода. Ако се дължи на начина на каране - ще си покаже....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и не слушай много Хеви метал в колата  :)  :P

бухахаха тоя разход е от heavy metal-а :):P:)

по4ни да слушаш малко techno или minimal в колата и ще ти се оправи разхода веднага от 15/100 на 50/100 питаи ме мене :P:P

само ръ4ка и педала до тенекията, а спирането ше видим...

сорри за офф топик-а :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти дам един съвет: Ако имаш някой близък опитен шофьор да му дадеш за няколко дни да навърти стотина км. и тогава да засечеш разхода. Ако се дължи на начина на каране - ще си покаже....

Iskam da izqsna ne6to tazi kola si q kupih me zedno s priatelqt mi, no q kara toi az imam druga. Znam, 4e pove4eto ot vas sa skipti4no nastroeni kam genite 6ofiorki, no ima i isklu4eniq :) nali? Imam opit karam ot 9 godini /no znam 4e nqkoi ot vas 6te kagat 4e i tova ne e pokazatel, a navartqni te kilometra te sa okolo 130x./ . Tova e tretata kola koqto imam, no prosto ne poznavam Audi i za tova se obarnah kam vas za savet, raz4itaiki na tova 4e ste fenove. Prosto ne poznamam mahierite na palnata ingekziq i tn.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и не слушай много Хеви метал в колата  :)  :P

бухахаха тоя разход е от heavy metal-а :):P:)

по4ни да слушаш малко techno или minimal в колата и ще ти се оправи разхода веднага от 15/100 на 50/100 питаи ме мене :P:P

само ръ4ка и педала до тенекията, а спирането ше видим...

сорри за офф топик-а :P

Mnogo blagodarq za saveta mom4eta 6te prepora4am na priqtelqt si va6eto predlogenie . :? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KATO Q NAPALNISH DOGORE KOLATA VIJ DALI PRELIVA BENZINA, TO E MALKO TRUDNO DA SE VIDI NO AKO NAMERISH PO TARPELIV BENZINJIQ DA TI Q OBEZVAZDUSHAVA NE E TOLKOZ TRUDNO, SLED TOVA MINI 200 KM SMESENO I PAK ZAREDI NA SASHTATA KOLONKA, NO VIJ DA NQMA DRUGI CIFRI

INA4E RAZHOD 25 LITRA E MNOGO

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

boriana_w, kakto i Nasti kazvashe predi veche i az sum 100% na negovoto mnenie "SLOJNITE PROBLEMI SE RESHAVAT V BOSH PLOVDIV", otivash tam i shte ti opraviat razhoda budi sigurna!

Znam che na sofianci vi e malko bolno che v provinciata ima po-dobri, no e fakt na men Sofia mi e 2 puti po-blizo ot Plovdiv, no veche shte hodia samo tam.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Hi na vsi4ki!!! :)  

Zaredih na 100 km kakto Vi kazah rezoltata e : 15 / 100km ;) rezoltata e po - dobar, no ima kakvo o6te da se gelae :!:  

I az misla, kato mina 200/300km pak da zase4a. A sega nqkoi imali nqkakva ideq kakvo o6te da naprava, v borbata za pone

3-4L. ;)  :roll:

p.s. ot lambdata e bilo!!! ama ima i dr. sigarno az li4no ve4e neznam kakvo da napravq!!!

V4era na 300km /izminati/ zaredih me pak. Razhoda e 14/100.

:roll: VAZMOGNO LI E RAZHODA DA SE SMAKNE, O6TE AKO SMENQ VAZDU6EN I GORIVEN FILTAR, KAKTO I SVE6TI? :oops:

BLAGODARQ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 years later...

нормално е... ако е автомат и куатро.

Гледай датите на постовете, че темата е на 7 години.

И пиши на кирилица !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...