Jump to content

Табло Ауди А3


wrongname

Recommended Posts

Здравейте колеги,

оказа се че трябва да си купя ново табло, понеже моето ми прави проблеми с показателя на температурата. Знам че има изписано доста по тази тема и разбрах че повечето си купуват от и-бей, та искам да ви попитам, такова табло ли трябва да си купя?

http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A3-DASH-DASHBOARD-INSTRUMENT-CLUSTER-CLOCKS-SPEEDO-GAUGES-/390396330638?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5ae56f428e#ht_1736wt_1186

Понеже днес говорих с Мишо- Горубляне и той ми каза че трябвало да бъде VDO с голям фис, но аз такова не намерих да пише VDO, та исках да попитам такова ли да трябва да бъде, като на линка отгоре, или трябва да се разтършувам из българските морги и да видя какво може да ми предложат?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Хайде колеги, оказа се че проблема с показанията на температурата се задълбочи, освен че лятото като реши, че е прегрял, ми спира климатроника, то сега зимата като паля сутрин колата, той ми показва над 60 градуса и не иска да пуска подгряващите свещи. Работата е много зле. Моля ви за помощ, че съм с вързани ръце. Благодаря ви. Също така ако някой продава такъв, да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та значи,

намериха ми километраж дизелов VDO, с големия ФИС, би трябвало да ми го пратят утре или в Сряда. Надявам се да мога да го сменя тази седмица, веднага щом Мишо свърши с него, ще пиша как е минало, какво е било и дали всичко се е оправило. Стискайте палци всичко да е ОК, че вече нямам нито нерви, нито пари да продължавам да се боря с тези проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Така,

оказа се, че километража който са ми пратили е бил за Audi A3 8P, като го получих го отворих леко, видях го че е с голям ФИС и че е за дизел и го затворих. Вчера най-накрая отивам при Мишо да оставя колата да го монтира и той като го видя........ Срам. Така че съм отново в търсене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, без проблем може да се сложи табло от бензинова кола.

аз съм с табло от s3 в момевта, след дългодишни проблеми и дълго търсене на ново табло.

за дизеларка няма да намериш.

за бензин си работи екстра.

последно гледах такова табло при колегата more , попитай го.

на мен ви го монтира и обучи toshkov81 от пазарджик и съм доволна. успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Така,

оказа се, че километража който са ми пратили е бил за Audi A3 8P, като го получих го отворих леко, видях го че е с голям ФИС и че е за дизел и го затворих. Вчера най-накрая отивам при Мишо да оставя колата да го монтира и той като го видя........ Срам. Така че съм отново в търсене.

Здравей колега. Аз имам идентичен проблем с моята кола (А3 1.9 110hp). Искам да те пoпитам дали намери някакаво решение и от къде намери VDO таблото.

Редактирано от sashimoto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Аз имам идентичен проблем с моята кола (А3 1.9 110hp). Искам да те пoпитам дали намери някакаво решение и от къде намери VDO таблото.

[/quote

И аз имах проблем с показанията на температурата и бензина и ми го оправиха във ж.к Бъкстон бл.24 гараж на,който пише АМАДЕО И човека се казва ХАРИ тел:0888888361

Здравей колега. Аз имам идентичен проблем с моята кола (А3 1.9 110hp). Искам да те пoпитам дали намери някакаво решение и от къде намери VDO таблото.

[/quote

И аз имах проблем с показанията на температурата и бензина и ми го оправиха във ж.к Бъкстон бл.24 гараж на,който пише АМАДЕО И човека се казва ХАРИ тел:0888888361

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте на всички, малко късно се включвам в темата,но наскоро си купих колата, и аз имам проблем със таблото.Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя ВДО табло със голям ФИС за Ауди а3, 1.9 ТДИ - 2000г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че си от Варна така, че защо не се консултираш с колегата 4ефо s3, той продава S3ки на части и е доста коректен, аз лично съм си пазарувал 1 път от него и останах доволен :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да вметна, че аз още не съм си сменил таблото, така и немога да си намеря, честно казано вече се отказах да търся. Преди ходих про колегата от Бъкстон, свърши работа юмомчето, оправи показателите на температурата, но сега се скапаха показателя на скоростта и оборотомера, отдвлно на големия дисплей ми изписва и пищи, че нямам масло, а такова имам, ама хайде това може да се дължи на датчика за масло. Впрочем, къде е този датчик и дали сам ще мога да си го сменя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, от всичко изписано, не разбра ли че за тия пари, които си налял за оправяне на това табло, щеше да си купиш ново??

Безсмислен е ремонта.

Попитай колегата Спас- ник more дали няма табло...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам перфектно табло от ауди s3

С ръчката за борд компа , и си решавате проблема с тия френски табла JAGER

Тел за връзка с мен :0887498522

Мога да помогна и със смяната на таблото и лоста :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях с френското табло,почна да показва каквото си иска, да ми прави проблеми по ел. инсталацията сутрин като е студено, няма човек явно който да няма проблеми с него рано или късно,явно си има и то като съединителя или турбината определен период живот.После пада едно голяма търсене,питане, може и да се намери табло VDO за дизеларка но много трудно много рядко се намират и ако го намериш ще си е цена понеже се търсят доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега прав си , затова казвам имам комплект всичко за монтажа на 1.9 тди и краи за проблемите с уредите // и ще имате борд комп . Предлагам и брзплатен монтаж на частите

0887498522

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

От две седмици съм вече с новото табло. Купих бензиново табло от audi s3, таблото работи перфектно и вече нямам никакви проблеми. Таблото монтира колегата, който монтира автопилоти от Пазарджик. Сега остава един ден да сменя и фиса на новото табло, че на сегашния нищо не се вижда, но това по-натам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Моля за малко съдействие. 

 

Имам проблем с А3-ка. Приятел ми докара колата че не работи таблото. Колата е произведена 96г и е с к-линия. Таблото което си е купил е УЖ еднакво, ама е 99 година с кан-шина и леко различни циферблати. 

 

Въпроса ми е може ли да копирам бин. файла от старото табло на новото? Имам Ваг-командер. Или решението е само друго табло същото като старото? 

 

Има ли някой с кола до 98 преминал към табло 99г+, какво е направено за да работи?

Редактирано от Vankata_84
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Маи не търся само аз,  работещо табло с уредите на дизел за А3/ 1,9 TDI от 2001-2003г, задължително с големия дисплей,
евентуално с лоста за управление към него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...