Jump to content

Пълен ценоразпис


Recommended Posts

бобина+комутатор HUGO-140лв

свещи еднополюсни BOSH-32лв

палец-12.50лв

В сервиза на BOSH-Plowdiw+50лв за работа.

А честото!

Редактирано от plambata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 503
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

B4 2.0 ,92 ,ABT

ремъци + ролка+гумен маркуч на въздушния филтър + гарнитура +ремонт-190 лв

Редактирано от Niki1983
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена

шарнир, тампони на задния мост, тампон на двигателя, задни накладки + работа =180лв

Тия дни си купих термостат 14,50лв БЕР и семеринг за оста на ск. кутия където отива към ск. лост KACO от Ауто + за 5,90лв - предстои смяна.

Масло за ск. кутия синтетично 75W90 марко Q8 за 18лв литъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В автосервиз ТАНИ намира се зад Лукойла близо до кат дървеница , ми поискаха за труд за смяна на ангренажен ремък 100 кинта , за ангренажния ремък и обтегача ми изкаха 200 кинта общо 300. Двигателя ми е V5 така че се сменя малко по бавно от v4 но все пак 300 кинта за някакав си ремък.

Бих си камшиците и дим да ме няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

смяна на масло +маслен филтър+въздушен филтър + горивен филтър +труд =125 лв

маслото е немско , а филтрите доколкото видях италиански ,не обърнах внимание на марките

Искам да попитам нормална ли е цената за 2 шарнира ,2 биалетки + труд =200 лв ,защото ми се вижда доста висока

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си чисто нова кутия за поленов филтър и си я монтирах сам, удоволствието = 25 лв.

http://img387.imageshack.us/img387/9546/dsc01388gk7.jpg

http://img158.imageshack.us/img158/2563/dsc01389qz6.jpg

Смениха ми в сервиз пласмасовия накрайник зад главата/за антифриза/ - 13лв., ще видим колко ще кара. Предишния беше много зле, беше като разяден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B4 ABC

1.ангренажна ролкаFEBI кат N7710 80лв

2.ангренажна ролкаFEBI катN1508 43лв

3.ремак Hutchinson катN101596 87лв

4. водна помпа Airtex кат N9263AIR 88лв

5. горивен и маслен филтър HENGST съответно 27лв и 13лв

6.масло CASTROL Magnetic 10/40 6л. 108лв.

7. пистов ремак + прилежащата ролка 120лв

ОБЩО +ТРУД = 630ЛВ

становище.....

ДОВОЛЕН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

A4 1.9TDI P.D. - мотор AJM

Дебитомер BOSCH (оригинален) - 189 лв. от ХЕЕД'91 при Бакърена фабрика.

Имаше опцията и за рециклиран, мисля, че беше 129 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Според мен е тампон. И при мен го имаше това и "туп" и бяха тампоните на носачите, както и един на двигателя.

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди А6 2,5 ТДИ

Профилактика:

Смяна на ремъци,обтегачи, филтри и масло - цена 1300 лева със труд. Маслото е Суперплюс 5W - 40 -дават му 15000 км до следваща смяна.

Гуми летни Toyo 205/60 R15 - 556 лева + 87 лева за изправяне на джанти и вентили и труд <_<.

Това е засега, утре на реглаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, като гледам цени и марки направо ми е жал за Вас, но има една хубава поговорка "Три пъти мери и тогава режи". <_<

За последния месец има 2-ма изгърмели колеги с фалшиви водни помпи.

Брак има и при най-добрите - Вчера Митко (Timon) рекламира гума Дънлоп и беше сменена, но при ментаците нещата са много неприятни.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами зависи кой с какво разполага все пак ,а и зависи какъв компромисен вариант се взима ...затова са форумите ,да се споделя ,да се търси информация за даден проблем ...иначе относно поговорката аз съм жив пример затова ...2 седмици събирам информация по проблемите си и благодаря на всички отзовали се и ще видим какво съм го отрязал <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, като гледам цени и марки направо ми е жал за Вас, но има една хубава поговорка "Три пъти мери и тогава режи". ;)

За последния месец има 2-ма изгърмели колеги с фалшиви водни помпи.

Брак има и при най-добрите - Вчера Митко (Timon) рекламира гума Дънлоп и беше сменена, но при ментаците нещата са много неприятни.

Колега защо си мислиш че има нещо фалшиво? Имам гаранция 100 000 км на частите. А Димо ми даде същата цена, проблема бе че нямах сервиз, затова предпочетох сервиз който прави само Ауди да напраи всички смени и съм взел всичко от тях.

Като гледам какви коли ремонтират не ми се вярва да се циганят с частите за сметка на репутацията си.

Освен това колегата Daks на новата си кола частите му са 500 лв оригинални (вярвам, че не е лъгал).

Абе дано всичко да е наред все пак, то човек никога не знае. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега защо си мислиш че има нещо фалшиво? Имам гаранция 100 000 км на частите. А Димо ми даде същата цена, проблема бе че нямах сервиз, затова предпочетох сервиз който прави само Ауди да напраи всички смени и съм взел всичко от тях.

Като гледам какви коли ремонтират не ми се вярва да се циганят с частите за сметка на репутацията си.

Освен това колегата Daks на новата си кола частите му са 500 лв оригинални (вярвам, че не е лъгал).

Абе дано всичко да е наред все пак, то човек никога не знае. :dance:

Това, което съм написал не касае всички споменати в темата случаи.

Относно оригиналните части на Тони(дакс) те са такива и лично ги гледах с него, но в някои случаи могат да се купят и по-евтино със същото качество.

След като си се доверил на въпросния сервиз предполгам не си гледал какво са подменяли и най-вероятно е абсолютно същото за което аз говоря.

Що касае гаранция от 100 хил. км меко казано съм крайно скептично настроен, че ще ти бъде удовлетворена даже след 50 хил. км. Същото касае и гаранция на амортисьори 2 г. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само едно уточнение за АУДИ 80 Б4 АБТ ми дадоха филтър 1004 ,който е малко широк и трябва да се изреже ,понеже не влиза в кутията да го имате впредвид :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi 80 B4 1.6E 94g.

Обтягаща ролка-23лв.

Ремък Алтернатор-12лв.

Ангренажен ремък-12лв.

Ремък Динамо-7лв.

Ремък климатик-8лв.

Труд за смяната-40лв.

Болт шарнирен ляв-23лв. Труд-10лв.

Тампон преден носач-2х6=12лв. Труд-20лв.

Каре-94лв. Труд-20лв.

ОБЩО: 281лв. :bia:

Дата:16.04.2008г.

Пазарджик, ул."Христо Касап Велиев" №8 (до Полски Боровец срещу КРЕЗ)

Сервизен център "ТАРАМЕКС"

Редактирано от NaKo85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Болт шарнирен ляв-23лв. Труд-10лв.

Тампон преден носач-2х6=12лв. Труд-20лв.

Колега, без тези останалите цени са нормални.

Хубавият шарнирен болт струва поне 30 лв, а втулки се препоръчва да се слагат само усилени на фирма BOGE, но те струват повечко (поне 2 пъти, че не мога да намеря фактурата). :bia:

Не смея да твърдя, че са ти сложили ментаци, но на нито един колега не бих предложил такива. :bia:

p.s. Колегата Безруков се оплака, че в Габрово практически всички сервизи отказват да работят с части на клиента и не е лошо и други да споделят нещо по този неприятен проблем. темата затова е полезна.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич да те запозная с ЛЕМФЬОЛДЪР втулка преден носач е вече 8,5 клиентска цена тоест сам го сметни в БОГЕ са пакетирани същите но с доста по висака едрова цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич да те запозная с ЛЕМФЬОЛДЪР втулка преден носач е вече 8,5 клиентска цена тоест сам го сметни в БОГЕ са пакетирани същите но с доста по висака едрова цена.

Иво, не оспорвам че си много по-напред от мен в мат`ряла, но пък съседа ми каза да избягвам прехвалената марка Лемфьордер, а той беше главен приемчик в сервиза на Юнитрейд и от няколко години има свой сервиз. Ако пък Боге наистина държат още висока цена, скоро ще си поправят грешката.

И искам да ти кажа, че е редно да си лоялен към работодателя си! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно съм лоялен и доказъл това НО ако зависи от мен този продукт на тази цена няма да бъде поръчан поради гореспоменатата причина. Немците са уведомени за проблема и се очаква решение. КОКО както защитавам интересите на фирмата така и твойте като клиент. Това е форум и ако "преча" на някого за бизнес решенията си то той трябва да ги да се нагоди към ситуацията не аз.

Редактирано от shwepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немците са уведомени за проблема и се очаква решение. КОКО както защитавам интересите на фирмата така и твойте като клиент.

Най-странното е, че двете фирми са под една шапка заедно със Sachs и ZF.

Що касае подобни недоразумения, те се срещат често в този бизнес. Вносител на Hella предлага мигач за 68 лв, а в същото време дилър на Порше БГ го предлага и то оригинален (също Hella) за 50 лв. :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...