Jump to content

Прилични цени в Дупница..!


99ufo99

Recommended Posts

Нека се включа и аз с една идея за сайта. Ако правиш нещо такова, трябва да се дава и по подробна информация за това кога ще престига автовоз като дата и час приблизително, за да имат и другите хора някакви шансове да си вземат приличен автомобил и да не блъскат път до там напразно. Също така трябва да се знае и кои са най-коректните и по-некоректни автокъщи и там, т.е. да има нещо като форум в този сайт, в който хората да си изказват мнение на база на което да се формира нещо като черен списък. Това според мен все пак ще е някакъв начин да огреничи малко измамите на автокъщите, и ще се принудята да намалят малко печалбите си, но да внасят по качествени автомобили, а не някакви си бараки :unsure:

И на мен сега ми предстои да си купя автомобил, и благодарение на този форум се навих да отида до Дупница/досега незнаех цялата тази игра на Горублене/. Мисля че този сайт, ако не друго поне ще внесе информация на хората и ще бъде много полезен. Може и да доведе до още малко намаляване на цените на колите в другите градове :blink:

ПС: Може ли някой да ми препоръча някоя от автокъщите в Дупница?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Приличните автокъщи в Дупница са много. Онези, които биха представлявали интерес за ауди маняците във форума са: DIVA, K&R, Diana, Jeronimo. Аудита всякави там. Имам инфо много, има го и на сайта. За да не правя реклама тука можеш да потърсиш Автокъщи Дупница в Google :hilezh:. И тъй като съм крайно задължен на тоя форум още от преди 3 години, когато започнахме сайта, ако някой от модераторите проявява интерес, мога да го снабдявам регулярно с инфо за аудитата в Дупница - колко, какви, какви пари и тн...Освен това: един въпрос - възможно ли е да се продаде ( и на какви пари ) едно ауди - 2.7 tdi A6, 2006 g, quattro, автоматик от оня модерния, и милион екстри парктроници, навигации, внос от Германия, един собственик там и един тука - на около 60000 км ( в България е вкарана на 27 000 ). Купено е от Автолукс, с гаранция, консумативи и профилактика в Порше България, Пълно каско, кожа, ксенон, двузонов климатроник... е такива... Колата е в идеално състояние. Интересува ме - веднъж излязла такава кола от автокъща възможно ли е да се продаде така че да не си 30000 лв назад? Незнам какви пари трябва да и се търсят, както и къде да се намери клиента. В Дупница най-скъпата кола продадена на обикновен клиент е едно А4 за 32 000, което е далече от тая кола, освен това клиентите тука не търсят такива коли а си ги купуват директно от Капитолия, Автолукс и тн. Мерси предварително :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...