Jump to content

Пълен ценоразпис


Recommended Posts

Ауди 80 б4 абт

Датчик за налягане на маслото SWAG 0,2 бара/син-6 лв.

Датчик за налягане на маслото SWAG 1,8 бара/бял-7 лв.

От Ауто1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 503
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А4 Авант, 1.8 Т - 163 коня. 2003

Свещ 4x от 41.28 лв.

Моторно масло 5W40, 5 л. 220.80 лв.

Маслен филтър от 37.38 лв.

Горивен от 99.60 лв.

Въздушен филтър от 55.20 лв.

Поленов от 48.42 лв.(с акт.въглен)

Цени на Юнитрейд

ти плати ли ги тези цени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,

 искам да попитам за цените на анг. ремък, ролки въздушен, горивен, маслен и филтър на купето и някаква ориентировъчна цена за работа на audi A4 (B5), двигатели 1.8 125 hp и 1.9 TDI 110 hp също така цени на тези прословути носачи и работата към тях?

 

Четох доста за носачите и в крайна сметка на 40 000- 50 000 км ли си отиват..?

 

PS: искам да купя едно от 2те описани audi-та и си интересувам от разходите за сервиз.

Удачен ли е този автомобил за студент? Криза е, бедни сме, но искаме да се возим :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Вчера си купих А4 1.8 quattro 125к.с.(99г) и ме интересува колко ще ми стуват първоначалните консумативи като ремъци, ролки и масло. А за колегата, който се чуди дали ще е удачна колата за студент имай впредвид че гори 12-13л/100км. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Вчера си купих А4 1.8 quattro 125к.с.(99г) и ме интересува колко ще ми стуват първоначалните консумативи като ремъци, ролки и масло. А за колегата, който се чуди дали ще е удачна колата за студент имай впредвид че гори 12-13л/100км. :)

Около 400лв ако не ползваш отстъпки някъде :icon_idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

здравейте,искам да ви попитам нормално ли е масло castrol edge 5w30 ,5 литра да е на цена 100 лева,в много магазини попаднах вчера на тази цена и се чудя дали е възможно такова намаление и дали маслото е читаво (дата на производство погледнах на едната туба Май месец,тази година) ще съм благодарна да ми кажете какво мислите :) да купувам ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно е нормална цената, даже не е най-ниската възможна която може да се изрови за това масло ... предполагам, че я сравняваш с цената на "оригиналното" масло на Ауди (което е същото) и това те притеснява

 

Поразрови някой и друг интернет магазин за масла и можеш да си направиш съпоставка.. например http://maslata.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%BE-5w30-5w-30-5%D0%B230.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК,мерси! да ,точно за това се притеснявах,защото винаги много внимавам с какво я ''храня'' колата и ми се стори страшно евтино. Отивам да си сменям маслото тогава и хубаво лято на всички! :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

А4 Авант, 1.8 Т - 163 коня. 2003

 

Вътрешни накрайници на кормилна рейка - оригинални, на Порше.

 

88 лв./бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

A3 8L 1.6  - Комплект съединител Sachs 250 лева (поръчан от сервиза), такса работа 100 лева. 

Редактирано от Sonny
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,

Интересува ме за Audi В4, ABT мотор, 92 год. цени на ангренажен ремък, обтегач на ремъка и ролка. Също така  цена за водна помпа.

Моля, който има възможност да помогне, да пише, особено ако може самият той да предложи въпросните части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 Ето и от мен цените на някои неща , които съм купувал за  AUDI A6 , 1995 , ACE мотор

 

задни накладки Licas - 176 лева , намалени на 108 лева в Юнитрейд

 

свещи NGK - 22 лева за брой в Юнитрейд

 

масло за скоростна кутия - 163 лева , 2,5 литра в Юнитрейд

 

шлаух на казанчето за чистачките - 30 лева в Юнитрейд

 

предни амортесьори Bilstein около 120 лева за брой

 

предпазители за предни амортесьори febi/bilstein - 45 лева за два броя

 

задни амортесьори Bilstein около 100 лева за брой

 

маншони за каретата на полуоските GKN / Spidan  - около 70 лева четирите  

 

верига на разпределителните валове - 140 лева в Юнитрейд 

 

предни спирачни маркучи АТЕ - 34 лева за брой

 

задни спирачни маркучи АТЕ - 22 лева за брой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Audi A4 Avant Б6 1.9 TDI 131к.с.

Консумативи - 789,45лв (без маслото което е MOBIL 5L 5w40 донесено от Германия)

Труд               - 150,00лв

Общо              - 939,45лв

80916c73865480c0.jpg

Редактирано от im4sh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Части за Б4 АВК...Тампони 4 бр. за магарето, 1 бр. биалетка - всичко ФЕБИ, 4 бр. тампони за носачите ЛЕМФЬОРДЕР = 110 лв. цени от сервиза. 100 лв. за труд, както и 20 лв. за запояване на кабелите на багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

За Б4: Амортисьори Каяба с прахоловители,тампони на магарето Febi,биелетки Monroe,тампони на стаб.щанга и тампона на скоростната кутия - 350 лв.

Труд - 90 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Кожен салон:

Предни и задни седалки тапицирани с черна изкуствена кожа и бяла естествена алкантара-850лв

Врати тапицирани с бяла алкантара+частична изолация+монтаж на ел стъкла и  огледала+детайли за колони на предни врати-1000лв

Ел стъкла и огледала (втора ръка)-210лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

   За B4 2.0 16v (двигател 6А)-смяна на ангр. ремък и ролка-120лв. смяна на водна помпа-36лв;водна помпа-44лв;пистов ремък-11лв;ангренажен ремък-39лв;ролка ангр ремък-52лв;ролка пистов ремък-88лв; 6214мс клиновиден ремък-7лв; 6391мс клиновиден ремък-10лв;febi антифриз 3л-30лв.Цените на частите и обсл. са на автосервиз "Каназирски"-Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Порше имат много добра сервизна програма за по-стари коли.

 

Някои от предложенията им са на поносими цени, ако държите да си поддържате колата с оригинални части, като мен например.

 

Слагам линк към сайта на ауди: http://www.audi.bg/service/service_sub/service4/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тампон стаб.щанга-2бр х2,50 moog

буфер амортисьор преден -2Бр х3.00 ITN

шарнир delphi 2бр , къс накрайник FEBI-2 бр ,  тампон макферсон FEBI -2бр,  втулки носачи 4 бр lemforder ,  биалетки 2 бр и амортисьори предни газови -MONROE ORIGINAL -240 лв

въздушен филтър CHAMPION -3,60

 труд -около 90 лв

 

АУДИ Б4 92-ра АБТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

1. Ангренажен ремък + ролка, всички останали ремъци, гарнитура на капака на главата, бял температурен датчик, датчик за маслко , въздушен филтър,горивен филтър,биалетки +  тампони, заваряване на генерацията 130лв + 80 труд

2. Предни амортисьори (пълнители) , ударни тампони + прашници, термостат, 6л масълце 10/40 ИГАТ, маслен филтър - 140лв + 40 труд

 

Частите са от Еврото с отсъпка :)

Редактирано от dimithur
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

1. Ангренажен ремък + ролка, всички останали ремъци, гарнитура на капака на главата, бял температурен датчик, датчик за маслко , въздушен филтър,горивен филтър,биалетки +  тампони, заваряване на генерацията 130лв + 80 труд

2. Предни амортисьори (пълнители) , ударни тампони + прашници, термостат, 6л масълце 10/40 ИГАТ, маслен филтър - 140лв + 40 труд

 

Частите са от Еврото с отсъпка :)

. Май трябваше всяка част по отделна цена,а не на куп колко си дал,че не ми се гадае!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...