Jump to content

Смяна на фаровете на Q7


marti1626

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам старото Q7 и искам да си сложа facelift от новата, можете ли да кажете как сам да си ги направя ще си поръчам фаровете , стоповете и мигачите. Та трябва ли ми нищо по специално или само ги сменявам ? Знаете ли дали багажниците от 2007 съвпадат с този от 2011 примерно.

Редактирано от marti1626
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колега,нищо не съвпада,а също и модули за фаравете,трябват нови и лед драйвери също,за всяка страна са отделни и накрая програмиране и обучение на новите системи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Не колега,нищо не съвпада,а също и модули за фаравете,трябват нови и лед драйвери също,за всяка страна са отделни и накрая програмиране и обучение на новите системи.

Здравейте 

Има ли някой идея, кой може да се справи с тази задача?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз си бях поръчал S line 2012 да монтирам на моята 2008. Уви! Нито фаровете пасват ( трябва нови основи за тях или много напасване и преправяне ) , ледовете пасват идеално , но подкарването им е огромен филм ако са оригинални  ( иначе има китайски които са адаптирани ) . Решетката предната е малко различна и на нея трябва напасване. Багажниците са абсолютно заменими, но ако сменяш само стопове без багажник - ще имаш проблеми с обучението и модулите ( то и с предните е така ) . И за тях има афтърмаркет стопове. Горещо препоръчвам да не се захващаш ако не си готов да прежалиш 10ка за целият фейс лифт. Иначе имам познат, който внася фейслифтове, ако някой е мераклия да се пробва..  да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

здравеите взех фарове от 2011 моята е 2007  фара ми беше гол наложи се да копувам крушки. крушки те вървят в комплект с палачките след това се наложи и да копувам и основите на фаровете които не можете да ги намерите никаде осфен в порше.цената на единият държач на фара струва 96 лева два 192.без тях не може да се монтират фаровете. сега ми трябват адапторите само тях и съм готов но не зная от каде да ги взема може и втора употреба ако имате някъви идеи споделете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Супер е станало.Колко ти излезна цялата процедура?

цялата предница Фар Обурудване.  Лед мегачи     решетката  работа маистор общо 4400.без стопове.всички части. чисто нови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...