Jump to content

Audi A2


Guest tsvetco

Recommended Posts

  • Отговори 139
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

А да ми препоръчате масло за хидравликата?Ако може да е от онлайн магазин.Ще ходя да ми проверят нивото на хидравличното масло и така и така ще отварят поне да го сменя.А и колко да купя, колко събира?

Редактирано от krasss73
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

G 002 000 масло. Колко събира не пише в книгата или не го виждам понеже е на руски :D  В един форум се споменаваше за 2,5л. Проверката е елементарна ,незнам защо ще го сменяваш цялото. Аз само долях.

 

И само да кажа ,че имам пдф от 375страници за А2 (всички модели) ,на руски е. Ако някой се интересува да свирка.

Редактирано от kenwood2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти.Ще го сменя за всеки случай, да ми е мирна главата.Сега като се зачетох тук във форума за ауди-та, и в други за фолксвагени, това 2,5 л. май ще е много.Иначе говорят за "вместимостта на системата е около 850- 900 гр"

Редактирано от krasss73
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От около 6 месеца търкалям такава 1.4 мотор.. малко имах с компа.. понеже се обучавал според карането.. :steinigung: но след това вече проблеми никви.. частите са евтини все едно обслужваш голф.. дискове( delphi), накладки (textar), свещи (NJK) и кабели (Beru) 400лв с труда по смяната.. вътре е тиха.. с климатроника е перфе.. особенно лятото.. 4ма човека пътуват адски комфортно.. като се има предвид че и 4мата сме по 1.80+.. Като паднат задните седалки си побира без проблеми 119см плазма :rolleyes: Но най си ми харесва аудиото.. smile.gif Понеже я взех със код.. и като я разкодирах викам баси как свири.. а то усилватели ала бала..

За разхода- градско 6-7.. извън града 4ка бензин.. и си върви добре.. :zustimm:

Возията никак дори не е зле.. проблема са ни пътищата :zustimm:

За ауди А2 ли пишеш? Ако да, сподели какви проблеми си имал с компа! Имам проблем, който не могат да разрешат от година време, че и повече. Карах я и в сервиза на VW и AUDI в Бургас и установих, че по-скоро са педикюристи, отколкото диагностици.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Колги случайно да знаете онлай магазин във който да продават плафони за осветление на регистрационен номер? Къде ли не търсих не мога да намеря

15192538_1351121678245556_3515204309741113035_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги пак аз със тъпите въпроси но...Оня ден смених акумулатора, и видях от страни една малка дупчица, та тя била за отдушник, така ми казаха в сервиза. Ето я и на снимка (не е моя, намерих я в нета). Аз имам тръбичка която да влезе там но не стига до тая страна на акумулатора. Та въпроса ми е, понеже нашите акумулатори са си направо в купето, дали изпуска някакви вредни газове и пречи ли ако тръбичката не е вкарана в тая дупка а я оставя така отворена както си е сега или да я затапя със нещо?

 

img0001.jpg

Редактирано от krasss73
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този отвор трябва да е от другата страна за да стигне оригиналната тръбичка. Ако искаш да я свържеш трябва да се удължи оригиналната тръбичка, например с тръбичка от система за преливане на кръв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...