Jump to content

голф 4 1.9тди проблем


gogovaseev

Recommended Posts

здравеите колеги.проблема е следния колата е с 4ип и не6то на последак взе да пу6и като локомотив слагам си моя софт и е добре колата е 1.9 тди 105коня.зна4и парва гас 2 гас 3 гас и като се варна си виждам по асвалта 4ерните дири няма катализатор пробвах и с друг дебитомер но пак са6тото.гледам 4е софта е направен на 100% натиснат педал на гаста да дава 60мг гориво ма маи е доста турбото е надуто до 1.2бара пак от инжекторите горивото е ограни4ено на 58мг.на ваг няма никакви гре6ки.и 4ипа е правен от 4овек уж сас добро име и познания и аз съм си го слагал.някакви идеи да имате от какво мойе да е.благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги.проблема е следния колата е с 4ип и не6то на последак взе да пу6и като локомотив слагам си моя софт и е добре колата е 1.9 тди 105коня.зна4и парва гас 2 гас 3 гас и като се варна си виждам по асвалта 4ерните дири няма катализатор пробвах и с друг дебитомер но пак са6тото.гледам 4е софта е направен на 100% натиснат педал на гаста да дава 60мг гориво ма маи е доста турбото е надуто до 1.2бара пак от инжекторите горивото е ограни4ено на 58мг.на ваг няма никакви гре6ки.и 4ипа е правен от 4овек уж сас добро име и познания и аз съм си го слагал.някакви идеи да имате от какво мойе да е.благодаря ви предварително

При това гориво( 60мг), налягането (1,2бар) е ниско.

Моята е с 47,4 мг при 1,2 бар.

Пробвай в този форум какво ще ти отговорят : цък

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега благодаря ти но няма как да се вдигне налягането то това турбо не е от 150 коня мотор та да дарби по голямо налягане а и там не мога не6то да се регистрирам не ми излиза кода за потварждение.а и 4ипа ми е правен от така наре4ените специалисти саздали този форум които като ти пратят софт 4ип и им кайе6 4е колата варви по4ват притеснени само за пари да питат като им преведе6 парите и после им пи6е6 4е колата не е както трябва не ти отговарят но както и да е.някои има ли идея дали това е при4ината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега благодаря ти но няма как да се вдигне налягането то това турбо не е от 150 коня мотор та да дарби по голямо налягане а и там не мога не6то да се регистрирам не ми излиза кода за потварждение.а и 4ипа ми е правен от така наре4ените специалисти саздали този форум които като ти пратят софт 4ип и им кайе6 4е колата варви по4ват притеснени само за пари да питат като им преведе6 парите и после им пи6е6 4е колата не е както трябва не ти отговарят но както и да е.някои има ли идея дали това е при4ината.

здрасти , а човека правил чипа какво казва по въпроса? говорил ли си с него и в кой град си го правил .

По твоите думи трябва аз да съм правил софта което обаче малко ме учудва. По последния ти пост искаш да кажеш че след като си платил чипа и повече не си ме намерил. Това е меко казано абсурд. Кога съм ти правил чипа и кога си ми казал че имаш проблем и съм избягал ще се радвам да ми напишеш. Може и тук може и на лични. Голф 4 няма 105 коня а 101 и 60МГ са много за него при посочение надув. Контактирай ме и ще оправим проблема ако е породен от мен.

В дизел форума няма проблеми с регистрацията и всичко си работи. Има само един баннат за сега но предполагам че това не си ти и затова можеш да с ерегистрираш. Странно че и там не си пуснал тема.

Ако обаче си пуснал темата за да ме изкараш измамник без изобщо да сме имали нищо общо , ще е доста некоректно. не се сърди че това го казвам но да се регнеш и първите ти 2 поста да ме обвиняват в нещо което стотици мои клиенти могат да опровергаят ми изглежда доооста съмнително. Все пак винаги когато мразиш даден човек можеш под фалшиво име да ги накажеш 1000 лъжи пък после ходи да обясняваш че нямаш сестра.

Поздрави

Редактирано от Wankel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, учудвам се че дори някой ти отговаря. Вложи поне малко старание в начина, по който пишеш, не боли и не хващаш заболявания на ставите и мускулите от някоя друга точка или буква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ми може6 да си погледне6 скаипа да види6 колко пати те питам от миналата сабота и нямам отговор.нямам намерение да обиждам никои нито не6то от сорта.а са6то моя голф е сас двигател от голф 5 105коня аз ли4но сам си го монтирал така 4е мога да гарантирам за това.ина4е като видя стария 4ип и ти казах кои го е правил по4на на него 4иповето му ги прави друг и незнам си кво там а сега кво праим изглейда 4е твоя е малко сбаркан и пу6и като локомотив.аз като го пробвах на 5та сас 140 няма как да вида има ли пу6еци ама като друг кара колата е стра6но мога ако иска6 и клип4е да ти пусна да види6.а на колегата сас забележките за писането мога да му кажа 4е това е форум за проблеми сас колите ни не кои как пи6е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, това е форум и неговата цел е да си помагаме. ОБАЧЕ тук има правила които трябва да се спазват, които ти обаче не си си направил труда да прочетеш.

Сега относно темата ти: Да колегата не отговаряше няколко дена и на мен. Но си направих труда да видя че не е влизал по форумите няколко дена. А след като се върна си беше писал в една тема че е пътувал и затова го няма. (Принципно не дължи обяснение къде ходи и какво прави). Та с колегата се свързах и аз вече и каквото трябва да се доуточнява се уточни. Ти тръгваш директно с рогата напред...това никак не е хубаво. Тук, както и в останалите форуми има хиляди хора които са много доволни от услугите му, сигурно има и такива които не са, но все пак са комуникирали с него и са се разбрали. Един съвет...Така с "рогите" напред няма да стигнеш далеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ниастина патувах тая седмица и на скайп трудно ш еме намериш. Плюс това имам постоянно работа и немога да вися по цял ден на скайп. Все пак съм оставил телефони и имейли както и форуми , та хем може д ами се обадиш хем да ми пишеш. Странното е че на ЕДЦ16ка не съм пращал файл да си го слага някой. би ли ми дал телефонен номер за да ти се обадя да видим за какво става въпрос без да си чешеме езиците щото ми се струва че има нещо гнило тука.

Сега гледах в счетоводството и последно на непознат съм пращал файл за такъв мотор ATD в испания Памплона но преди няколко месеца. Софтуера е от голф 4 ТДИ 101 коня ATD мотор ЕДЦ15. Ако това си ти то странно защо не си звъннал за толквоа време като преди да ти дам файл ами се обади няколко пъти. Другото е защо след като си монтирал файла нищо не казваш а след няколко месеца токкова сърдито пишеш. И още един въпрос. Ако си същия човек от испания си забравил да споменеш че вече имаче сложен чип и искаше без да пипаш нищо по колата да я направиш още по силна след което ти пращах още 3 файла кой от кой с повече гориво за да кажеш "доволен съм усещам разликата" И интересно първо в огледалото пушеци няма , а след това като караш зад колата оставя черна следа по асфалта.

И недей да ми говориш че постоянно съм те питал за пари защото ми плати месец по късно и наистина мислех че си ме качил на черешата.

Редактирано от Wankel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e колеги наи сетне се намерихме сас колегата които ми прати нов фаил 6те го сложа вав сабота и 6те пи6а.оказа се 4е на стария горивото наистина е било много надявам се сас този 4ип сега да няма проблеми.колегата е бил наистина на пат и аз си помислих 4е се крие но не е така надяжам се проблема да е ре6ен

Редактирано от gogovaseev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не можах да разбера как в огледалото не виждаш пушек, а като караш след колата го виждаш?има или няма и как така напоследък почнала да пуши?напоследък е след чипа или сложи чип покара и напоследък не ти харесва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не можах да разбера как в огледалото не виждаш пушек, а като караш след колата го виждаш?има или няма и как така напоследък почнала да пуши?напоследък е след чипа или сложи чип покара и напоследък не ти харесва?

здрасти колега ифидик.вапреки 4е не се познаваме аз много те ценя като маистор.да на огледалото се виждат пу6еци но само за момент и малко.но когато дадох на един приятел да свие едно краг4е и я изряза на малките скорости е стра6но от зад.а ина4е от 4ипа сам си ного доволен как варви колата.сас боги говорихме даде ми нов фаил и днес 6те го слагам. тои са6то каза 4е горивото е доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...