Jump to content

Препоръчайте Кафемашина


Recommended Posts

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09039468

такава ползвам вече 3-та година...перфектно кафе за любители на еспресото. тогава я взех на промоция за 179лв...цената за 3 години не е паднала съществено :respekt:

Имам същата, само че с друга лепенка - AEG.:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имам същата, само че с друга лепенка - AEG. :bia:

твойта е менте :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво само повтаряте Saeco, кажете някой модел около 200 лева.

Аз онзи ден си взех Saeco Via Veneto De Luxe Nero - 195 лв от Зора. Същата в Т-полис - 209лв. Има си крема диск и 15 бара налягане ( стандартните неща ). Много съм доволен. Сега търся коя марка кафе ще пасне най-добре на машината.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.WMF.com

Всичко друго е компромис :)

По-добри са от Zepter!!

Но и цените им ги бива. :hilezh:

Всичките ми тенджери са такива плюс няколко съветски, но всичко е неръждавейка. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз онзи ден си взех Saeco Via Veneto De Luxe Nero - 195 лв от Зора. Същата в Т-полис - 209лв. Има си крема диск и 15 бара налягане ( стандартните неща ). Много съм доволен. Сега търся коя марка кафе ще пасне най-добре на машината.....

Аз си я купих от Технополис. Явно съм се прецакал :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.WMF.com

Всичко друго е компромис :eusa_think:

Преди няколко седмици обикалях столичните магазини за подаръци в търсене на сомелиерски комплект. Попаднах на такъв на въпросната фирма и знаейки че правят хубави неща с огромен интерес го разгледах - ми нищо особено, всичко в комплекта беше кекаво, малко по-голям напън и щеше да се строши. Беше от 4 или 5 части не помня точно. Търгуваше се на скромната цена от................ 312BGN. Намерих го в магазин Петра, до НДК!

Малко след това открих наистина стойностен комплект, изобилстваш от части, с много по-добър дизайн и качество на Cerruti за 120BGN, дали обмислях дълго на кое да се спра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз онзи ден си взех Saeco Via Veneto De Luxe Nero - 195 лв от Зора. Същата в Т-полис - 209лв. Има си крема диск и 15 бара налягане ( стандартните неща ). Много съм доволен. Сега търся коя марка кафе ще пасне най-добре на машината.....

С тази машина 3 години Чибо еспресо пих - съвсем доволно :rolleyes:

Сега с новата се глезя с лаваца и далмаир (или както там се казваше), ама нещо много дебело взе да ми идва та си търся и аз алтернативи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Zdraveite na vsichki! Iskam da popitam ako nqkoi ot vas ima nabludenie nad kafemashina rowenta es 5100 da mi dade nqkva informaciq kak tochno se izpolzva krema diska.Pitam zashtoto ne pravi nikakav kaimak na kafeto a e s krema disk samo che podvijen 15 bar-a e obache ne stava.Dali zashtoto e nova i sum napravila 2-3 kafeta na neq ili prosto v magazina sa me izlugali che pravi hubavo kafe.

Редактирано от ani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анииии, 'ем Ford караш, 'ем на Бълgaro-английski пишеш... к'во ще пра'им сега, душа?

Редактирано от =Alex=
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не с лошо по девойката :hilezh:

lavazza_blue_home_machine.jpg

Ей тва е страшна машина за кафе, ма струва майка си и баща си :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега мога ли да направя тази процедура или вече е късно след като съм правила кафе на неяa sega moga li da q napravq tazi procedura ili ve4e e kusno

Не е късно,не се притеснявай.Ако не пише в книжката как,начина е следния:пусни я да загрее и пусни парата за 2-3 минути.Това е всичко,след тази операция би трябвало да има хубав каймак. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не с лошо по девойката :hilezh:

lavazza_blue_home_machine.jpg

Ей тва е страшна машина за кафе, ма струва майка си и баща си :hilezh:

Е ти кво каза , ако е под наем както у офисО си излиза на оферта , стига ani да може да пие по 400 кафета за 30 дена :)

Редактирано от LockSyst
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ние също не можем да ги изпием, добре че е брат ти да ги разлива та да покриваме бройката :supercool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не с лошо по девойката :idea:

lavazza_blue_home_machine.jpg

Ей тва е страшна машина за кафе, ма струва майка си и баща си :supercool:

В Porsche Varna има такава - pininfarina design. Кафето е безплатно, тест драйвът и той, но как сметката ми намаля с 20000 не мога да обясня. :)

Редактирано от Cocteau
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ole ole ole vie tuka me vzehte na meze :flehan: .Vqrno che malko sum se pooburkala ama chak puk tolkova :owned:.A inache s kafemashinata se opravih, to imalo nqkakvo gumeno uplatnenie koeto trqbvalo da se sloji a puk az bqh trugnala da go izhvurlqm :blink::owned: inache kafemashinata super kafe pravi i chai sushto , a za kapuchinoto - ne sum go izprobvala oshte.Blagodarq za savetite na vsichki i za tova che se posmqhme na moi gurb (sheguvam se) :supercool:

Редактирано от ani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...