Jump to content

Силиконови Маркучи в София


Recommended Posts

Колеги търся си колена и прави тръби силиконови маркучи и това се оказа най-дефицитната стока в София.

Не мога да намеря едно миризливо коляно фи70 и една права тръба от фи70 на фи63.

 

Явно аз съм най-големия турбо-гъзар в София който единствен търси такива дефицитни стоки.

Откривам онлайн магазини с уж "налични" такива части в Кджустьендйл, Харманли, Пичковци но нито един истински магазин с витрини и налична стока в София,

 

Искам да вляза в такъв магазин като Дон Домат, да извадя пачка двулевки да ги ударя в масата и да купя сега веднага на секунда двата миризливи маркуча.

 

Дайте жокери от къде? 

За момента Проспийд твърдят че имат налични ама там цифрите са ужасяващи.

В Хеед също имало и утре ще отскоча до тях да проверя, нищо че са почти до Крушевац ... ще си взема суха храна за из път и ще си разпиша командировъчното.

 

Ако случайно някъде другаде има от тези НАСА технологии, кажете да ида утре да проверя?

 

П.С. става дума за атмосферен кенеф, искам да сложа входящи тръби които в момента са орЕгеналните накълцани лично от мен маркучи пристегнати с медна тел :hilezh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руди и по магазините за камиони обявяват еб@ти цените..... 60-80 лв за коляно 90 градуса 70 мм...

Аз пазарувам от ТУК,вярно он-лайн магазин е но на следващия ден са при теб(винаги има опция да прегледаш и върнеш пратката ако не ти аресва....)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пазарувам от ТУК,

Днес и аз си заръчах от тук едно силиконово коляно на ф51. Ако върши работа и ми се понрави, ще си поръчам още едно. Гледам имат и термолента, някой да има преки впечатления от нея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кОр!

И Руди-Муди нямат. Явно наЙстина моя кендзеф ще се окаже технология от НАСА, след като в цялата тая София няма един миризлив силиконов маркуч или коленце поне ...  :steinigung:

 

Явно аз съм единствения амосферен асматик каращ със силиконови маркучи. Чудя се само с тиксо и мушама ли се придвижват тия с турбо моторите или режат ПВЦ за отходна канализация ? :lupe:

 

Предавам се! Ще си напра'я най накрая хАкаунт в ебай-и-бегай и ще поръчам космическите маркучи от на пайка му от фичката. Белким дойдат до следващото пришествие или поне преди да съм окотил и тоя мотор ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заръчвай си от http://racing-mania.com/. Моето колЕнце на ф51 90градусово вчера пристигна. Доволен съм. Изглежда идеално за парите си. Тройна оплетка.

Ей го на на мястото му:

034246647-big.jpg?r=0

Днес заръчвам още едно, само че 45 градуса и да затварям вече тея турбо пътища, че да не се нагнезди някой паяк вътре!  :hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...