Jump to content

Масло BIXXOL - 20% намаление за членове на клуба


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)
Не знам от къде е нафтата на омв,

И това обяснявам:

Когато смениш горивния филтър и няколко пъти сипеш някакво гориво различно от Алпин Дизел например, в горивния филтър се отлага вода, която после замръзва.

Не е възможно да ти замръзне горивото, а водата, която остава в горивния филтър от различни не-зимни горива.

Затова преди зима можеш да сменяш горивния и да зареждаш само гориво, което е пригодено за ниски температури.

Аз го разбрах след като и моя замръзна :respekt:

Редактирано от i0rdan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румънските станции набират сила - румънското гориво, което си правят в Румъния между другото не е лошо.

Да, между другото марката "Rom petrol"набира скорост и май ще превземе сериозен дял от пазара. За тях чувам само добри отзиви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ,но от години зареждам на ОМВ ,нямам база за сравнение освен с Шел,кадето се издъниха и колата от бензин стана дизел ,но не разбрах как ОМВ събра 70 л в моята Б4 ??? да не говорим,че един ден заредждам ,нямах пари в себе си и отивам да плащам с кредитната карта и ми заявяват"устройството не работи" е викам картата или вашето устройство ??? ,да не говорим,че чакам 10 мин някой да дойде да зареди ...е това ли е обслужване ??? Добре че поне кафето ви е хубаво....определено и Вие ме губите откъм клиент!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ,но от години зареждам на ОМВ ,нямам база за сравнение освен с Шел,кадето се издъниха и колата от бензин стана дизел ,но не разбрах как ОМВ събра 70 л в моята Б4 ??? да не говорим,че един ден заредждам ,нямах пари в себе си и отивам да плащам с кредитната карта и ми заявяват"устройството не работи" е викам картата или вашето устройство ??? ,да не говорим,че чакам 10 мин някой да дойде да зареди ...е това ли е обслужване ??? Добре че поне кафето ви е хубаво....определено и Вие ме губите откъм клиент!!!

Къде зареждаш ? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме кефят мацките на OMV на Бул.България в Пловдив :hilezh: Красиви са, носят на майтап, а и кроасаните в OMW са яки, кафето също!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България и по-добри ли има ? :rolleyes:

В интерес на истината и според мен ОМV имат най класните бензиностанций у нас,въпреки че зареждам в Лукойл(заради 5-те ст.намаление),като обслужване и сравнение не може да става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам от къде е нафтата на омв,ама тая зима на служебния камион замръзна в тръбичката,пък уж алпин ли беше там кво.Май тези горива в българските омв-та имат общо с Австрия,колкото аз с папата

Както всичко в българия различните управители по бензиностанциите въртят различни шмекерии. От базата в илиянци няма как да излезе кофти гориво или да зареди камион, който след това по трасето да направи некви миксове в цистерната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както всичко в българия различните управители по бензиностанциите въртят различни шмекерии. От базата в илиянци няма как да излезе кофти гориво или да зареди камион, който след това по трасето да направи некви миксове в цистерната.

Мислиш ли? :bia:

Редактирано от batiaro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...базата в илиянци...

А там може ли да се зарежда от частни лица, както е в Благоевград на местната петролна база.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...