Jump to content

газово за моноинжекция ставали за пълна инжекция


Recommended Posts

За колко цилиндъра е ЕКУ то на газовия инжекцион? Ако си сигурен, че е газов инжекцион и броят на цилиндрите съвпада, няма проблем. Но не се сещам някой да е монтирал ГИ на моноинжекцион. Да не бъркаш фулгруп и многоточков инжекцион с моноинжекцион?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата иска да пита дали може да се монтира Газова уредба от моноинжекция на кола с пълен инжекцион,ако съм го разбрал правилно де,просто забрави !!! Технически не е възможно,освен може да ползваш Газовата бутилка но дори и за това не съм сигурен дали би станало:hilezh:/>да не говорим за разликата в цената на ГУ за моно е кам 300-400лв ,а за пълен инжекцион почва от 1050лв най ефтините

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-объркани постове в една тема не съм чел.

Втори път препрочитам и не мога да разбера, точно какво пита автора на темата.

Колега напъни се малко и си задай ясно въпроса, та може и отговор да получиш. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,а за пълен инжекцион почва от 1050лв най ефтините

Само ти си мислиш така.

Има оферти за по 700 и нагоре лева. Аз карам с такъв от 800 и да ти кажа хич нямам ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го разбрах. Колегата иска да сложи обикновенна газова уредба на кола с пълен инжекцион. Според мен става (ако не си с пластмасови колекторни тръби), но щом ще е 2ра ръка трябва да е за 100-150лв. за да си заслужава и да е с Евро сонда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ти си мислиш така.

Има оферти за по 700 и нагоре лева. Аз карам с такъв от 800 и да ти кажа хич нямам ядове.

Ейййй да се бях регистрирал по рано тука че да ме светнете,че обикновенната ми газова уредба която е на Сеата 1.4 моноинжекция (който не карам много често) да си я сложа на Аудито 1.8Т АЕБ вместода се набутвам 1000 лв за Бардолини,ето че има какво да науча от тука,мерси колега:gruebel:/> :zustimm:/>

Тоя с бутилката дето не ставала за ГИ е върха на тъпизма! :lol:/>

Sending in motion! Tapatalk!

Колега,ако се загледаш как точно се изразих ще видиш че казах че не съм сигурен,но ето че и от тебе научих нещо,и на тебе ти благодаря за пояснението,вече ще знам че бутилката става на 100% !!!

мерси колега за отговора zustimm.gif утре отивам на маистор

И колега,пиши после как са се справили майсторите,темата ми стана интересна:rolleyes:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...