Jump to content

Уникален свръхефективен и свръхдискретен ароматизатор!


Recommended Posts

най-евтиният и ефикасен вариант.................

ароматизатор(тези които пръскат на зададено време)защипан под подглавниците на задната седалка или сложен в багажната част на комбито(или някъде по ваш избор)флакон за 4лв.,програмиран на 18 мин. ме изкарва около 2 месеца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние сме виждали пръскачки, най-дългия интервал е 36 минути. На мен ми се повръща от тази химия, която ще се концентрира много през нощта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Ауди 80 Б3 88г. има ли филтър на копето освен онази мрежичка която е под пласмасата на чистачките ?

На някой има - било е екстра.

Сменя се просто леглото - там където ти е мрежичката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние сме виждали пръскачки, най-дългия интервал е 36 минути. На мен ми се повръща от тази химия, която ще се концентрира много през нощта.

Мдааа. Все пак този вид ароматизатори са направени за помещения, а не за коли. Освен това пълнител за 4лв. е с меко казано съмнително качество. Мисля да пробвам варианта на колегата, като насоча дюзата към филтърния елемент-в единия край. Надявам се ефекта да е положителен, а и хартията ще отделя по-равномерно аромата.

П.П. Относно изтупването на филтъра-звучи малко несериозно. Не са по 50лв. та да се пести от там. Освен това като се набие радиатора на климатика с боклуци става супер приятно.

Редактирано от neon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Като вдигнах пласмасата видях решетка под,която е входа на тръбата мисля с вентилатора а преди нея има сложено под наклон нещо сиво и меко пише на него Audi, сигурно това ми е филтъра, но не прилича на останалите,които съм виждал из форума.В/у това сивото ли трябва да направя да пръска парфюма ?

Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

и аз си мисля че е оригиналния и като се сетя че стои там от 18 години :hilezh: трябва да взема да го сменя. Има ли из форума тема как се сменява точно ? срещал ли е някой подобна тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

и аз си направих системата обаче незнайно защо на петия ден нямаше нищо в казанчето :) . Единствената разлика със колегата е че моето казанче не е с капачка с поплавък а стандартната капачка за казанчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се уплътни добре и на всякъде, иначе се изпарява

Е какво да му се уплътнява ? Единственото възможно отворено място е след помпата, тоест само от там системата е отворена и може да се изпари(или излее на баир). Може би някакъв вид клапа би решил проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Аз си взех 2 миризливи торбичи с някви гел-топчета от JUMBO за по 2 лева . Имат си връзки и аз ги вързах за задната част на две от решетките на духалките. Не се вижда нищо, не мирише натрапчиво, не прави мазни петна. Сложих ги преди около 2 месеца и още си миришат. А на реното на един авер една тобичка вече четвърти месец си мирише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

колеги аз по идея на жената направих следното : имах ме голям ароматизатор Дав от тези с камъчетата -сух дет се води , взех от тези камъчета и ги сложих във фалкона на ароматизатор за кола от тези който са за решетката на парното и в допълнение минах през рефана за 10 мл парфюм и 20 капки концентрат и вече 4-5 месеца работата е много добре хем може да се регулира пусканото количество мирис.

Мисля че тези камъчета задържат миризмата и предполагам че като свърши течността поне още месец те ще отдават мирис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една доста сполучлива идея, която я приложих в офиса си и сега ще ви я кажа и на вас, пък приложението в автомобилите го мислете вие! Продават едни много малки топчета , които ги водят "изкуствена почва"! Като си изберете миризмата/парфюма на жена ви, вашия автер шейв или наливна парфюмерия/ ги разредете с вода 50/50 и залейте топчетата! Те попиват течността и увеличават размера си около 7-8 пъти, така че внимавайте в какъв съд ги слагате! В офиса, който е около 150 кв.м., сложих на четири места в стъклени чаши и беше страхотно! Хем красиво, хем ароматно! След около седмица се доливаше вода или разтвор и така до безкрай! Топчетата се свиват след някой друг ден, но като ги залеете, те пак си възтановяват размера и разтвора минава в тях! Успех в намиране на приложението им в колите! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия топчета най-добре стоят в едни кръгли чаши дето са като аквариумчета.

Та евентуално може едно такова да се сложи на кората отзад. За да не пада

ще требе да му се скове некаква рамка от винкел примерно и да се фане с

рапитки между басовете фактически.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некой да има представа дали филтъра на купето ми липсва :hilezh: Има декоративна решетка ама нема никой под нея,а място за филтър има,видимо :gruebel: Щом има декоративна решетка,която като я сваля се вижда вентилатора :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема си купя един и да го сложа просто на свободното място,няма къде и как да падне :hilezh: Едва ли ще има голяма полза,но поне няма да падат гнусните листа през декоративната решетка :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вместо да се чудиш как да го фиксираш - мини през някой магазин и си купи филтър за абсорбатор !

По точно само пълнежа !

Режеш и сменяш колкото ти е кеф !

Само откопчаваш решетка, слагаш "филтъра" и си пей сърце !

По-евтино и практично е от клесавите филтри дето или не лягат както трябва, или са къси и ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...