Jump to content

проблем с турбото А4 1.9тди пд 116к.с


dimov

Recommended Posts

Имам грижа голяма искам да попитам ако някой е имал този проблем за :колата тръгва нормално но след 2500 напражо умира нямам проблем с разход на масло или с пушек .Ходих на сервиз и там нищо не откриха работи перфектно но не върви.Тук един колега каза фултър за горивото но на мен ми е малко невероятно при положение 4е съм го сменил преди около 4500-5000км ????Дайте съвет щото не мога да спя ве4е :hilezh:)))4уствам некви като мине 2500 и набира много бавно не като 1.9тди пд 116 ами като голф 2 1.6д ужассссс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак една дигностика направил ли си? Примерно при Мишо или в супердизел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята правеше нещо подобно. Вървеше си добре, но като стигнеше 100 км все едно няма турбо. Но след като я изгася и запаля пак си вървеше но до 100. Когато направи така започвам да свалям предавки но не може да качи обороти. В дизел център оправиха проблема за 40 лв. Но не се сещам какво точно направиха на турбото за да се оправи. Така че не се плаши много, ще оправиш проблема. :2gunsfiring_v1:

Редактирано от Niko_F1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам десетачка, че е електро-магнитното клапанче на турбото :hilezh:

... и още нещо: пробвай да си пуснеш следващата тема на верното място :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключиш от скорост пълни ли си оборотомера ? Ако го пълни изкл. от скорост, а като си вкарал на предавка умира си погледни маркуча към турбината да не се е извадил. На мен така ми се случи ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...