Jump to content

START/БУТОН ЗА ЗАПАЛВАНЕ НА А90


chudomir

Recommended Posts

тва с бутона е много яко

баща ми си ги направи същото,но на москвича

сложи го от лявата страна на волана

дава на контакт с ключа и в момента,в който натисне бутона пали веднага

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, и на мен ми се струва готино и дори си мисля , че пред този бутон ако се монтира един (палец) ляво /дясно който да дава на контакт и проблема е решен......

направо дупката за ключа се запушва и се гълта кюча.... :all_coholic:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Ivo Dinkov, можеш ли да опишеш как точно действаше :flipoff: ? Ще е много интересно как е при Лагуната - дали е както и при другите марки :flipoff: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкарваш една карта и само натискаш бутона, не го задържаш(пробвах и да го задържа- нищо не се промени :flipoff: ), колата пали. Ама беше чисто нова, ще ми е интересно като се поамортизира как ще пали :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съединителя трябва ли да се натиска или тази която си карал беше автоматик? Въобще някакви допълнителни защите като задължително натисната спирачка и т.н. ? Извинявай, че те тормозя, но е доста интересна логиката на която е направен да действа този бутон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата имаше най- гнусната ръчна спирачка, която съм виждал- пускаше се автоматично, беше буквално скрита от ляво на волана и т.н., но не съм пробвал да я паля без да е натиснат съединителя. Аз толкова се отвратих от колата, че я карах само два дни, после колежката ме возеше цяла седмица :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...