Jump to content

ТОК АКУМУЛАТОР


dimitarquattro

Recommended Posts

Минавах днес през големите води между Примирско и Созопол . И когато минах през едното наводнено място, изгасих колата . След около 5 минути пробвах да запаля едно пръхтене ,въобще не зацепи ,а радиото си работеше. След още 10 запалих ,загасих и след около 30-40 минути отново запалих и нямаше проблем . Стигнах до дестинацията си ,оставих колата и след 4-5 аса въртя да запаля , не захапва,но на моменти леко като че ли захапва ,но се появява пак пръхтенето .Сега сложих да зареждам акумулатора . Имам чувството ,че някъде дава на късо ,понеже въобще не съм компетентен моля за съвети . Надявам се утре да запали , но уви ще видим . Колата е ауди 100 авант 2.0 16в

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върти на стартер и не пали или въобще не завърта? Виж да не си напълнил кутията на въздушния филтър с вода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега въртя някой път пали , някой път тръгва да пали и после се чува това "Хъррр" все едно няма нищо . Утре се надявам да успея да се вредя при тоя майстор ,за да свалим бендекса и  да се види за какво иде реч .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ , ПРОБЛЕМА СЪС СТАРТЕРА ГО ОПРАВИХ . Появи се друг . Като запаля , не ми поддържа обороти ако не подавам газ -гасне.МИслех,че е от гумата ,която е от инжекциона към клапата ,но като форсирам от щифтчето под капа чувам някакво съскане ,сякаш въздух влиза . Маркуч ли ще да е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...