Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги, някой може ли да ми препоръча някой сервиз който мога да закарам една А6 да я проверят от до преди покупката на автомобила?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ходи в сервиза на Ауди и VW. Ще изкарат, че колата ти е гробница и срещу скромна сума ( над 2000 ) ще я оправят. Иди в Бош сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ходи в сервиза на Ауди и VW. Ще изкарат, че колата ти е гробница и срещу скромна сума ( над 2000 ) ще я оправят. Иди в Бош сервиза.

Аз съм доволен от тях. Не знам какво ти е имало на колата, но за да ти кажат подобно нещо определено е имало проблем. Правил съм и пълно обслужване при тях. определено цените са малко по-високи, но все пак са официален сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Ами историята е следната. От Сливен си купувах колата и естествено веднага там кацнах за пълна диагностика. Казаха ми - носачи, течащо масло от гарнитура, и обслужването е 2500. Шефчето им веднага ме зариби, ще оставиш колата ще оправим всичко което има за правене ала бала. От тогава колата ми е гледана поне от 4 сервиза и няма нищо такова, нито за носачи нито за теча на масло. И затова споделих гледната ми точка за тях.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...