Jump to content

проблем с audi symphony 1


Recommended Posts

Здравейте колеги,закупих си ауди аллроуд 2.5 ТДИ с оригинална музика на ауди  symphony 1 обаче се оказа че не работи,гледам за бушон но той е здрав , не мога да извадя плеъра защото нямам нужните ключета за да видя дали от зад е закачено и случайно един приятел ми казва (той е бивш джамбаз) че може би е имало навигация и хората от които го купих най вероятно са я свали ли и са сложили тази музика понеже отговаря по големина на дупката която остава след вандалщината . за начало не повярвах но днес малко се разрових под жабката и намерих едни кабели които са срязани с клещи :(((( ТЪПАЦИ !!! 

Та въпросът ми е дали някои има такива скоби за изваждане на този плеър и от къде вероятно да си закупя тава букса за модела че най накрая да послушам и аз малко музичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.com/itm/AUDI-VW-STEREO-REMOVAL-KEYS-4-KEYS-/380307671198?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item588c1a889e

 

Имам 2 временно, ама на теб ти трябват 4. Как си купуваш кола, без да разцъкаш копчета? То да е някоя скрита екстра, а то 2-дин радио...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз го питах и той каза бушон че имало изгорял пак гледах че и запалката не работи и реших че наистина е бушон но после установих че не съм натиснал запалката до край,, тези твойте скоби от кривите ли са че на мен ми дадоха едни ама не станаха. и после открих филма като се разрових много сериозно на другия ден (след като установих че не е бушон) намерих кабелите срязани. Нищо сега с тези пари които е изкарал от навигацията да си купи лекарства с тях щото мразя да ме лъжат 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...