Jump to content

прекъсва при подаване на газ не се форсира мотора


sergeevich

Recommended Posts

Здравейте колеги!колата ми е ауди а8 3.7 230 коня бензин1998г с газов инжекцион, проблема е следния когато запаля колата и подам газ колата почва да се дави прекъсва все едно работи на 4,5 цилиндъра и мирише много на бензин ,когато е в движение неиска да варви трудно и мудно набира все едно не и стига гориво, на диагностика показва, че няма никакъв проблем , на газ този проблем го няма прави го само на бензин ! От какво може да е това ?за допълнително пояснение проблема се появи месец някъде след като смених бензинова помпа !помпата си е оригинална !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замери с манометър какво налягане дава помпата докато работи двигателя на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също бях с подобен проблем на 2.8.Грешки не показваше,но прекъсваше много особено на ниските обороти.Сменихме кабелите на свещите и се оправи.Не съм забелязал да мирише богато на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Здравейте аз имам пасат 1.8 150 турбо 2002г на бензин върви много добре няма проблеми! Проблема ена газ не иска да се форсира от 2000 до 3000об се мъчи след това се форсира нормално до 5000 6000оборота когато подавам газ плавно няма проблем! Правена е диагностика на бензин показва  че не и достига газ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...