Jump to content

Малко снимки и въпроси за новата ми кола


denislavpk

Recommended Posts

Здр-те колеги искам да питам няколко неща ще приложа и малко снимки относно новата ми кола (не съм запознат с аудитата за първи път се качвам на тази марка)

 

Лайсните който са вътре в купето са облепени с сиво фолйо иначе са махагонови обаче гледам че покрай панела на сд-то е черно попринцип ли трябва да е така или просто нещо са я правили (при пасатите знам че и покрай панела е махагон)

 

Сд-то е ауди-концерт (мисля че си е фабричното) колоните са босе как мислите да ги сменям ли дали ще намеря нещо по удачно за не много пари (около 600лв.)

 

Другото което ме интересува зех я с гуми 195х85х15 мисля че каталожно е с такива обаяе не я усещам устоичива дали да не сложа по големи и какви ще са най - удачни?

 

Колата е ауди а4 1.9 2002г.

 

post-90183-0-58348300-1406354884_thumb.j

post-90183-0-78501100-1406354888_thumb.j

post-90183-0-68248200-1406354891_thumb.j

post-90183-0-96773600-1406354894_thumb.j

Редактирано от denislavpk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя размер на гуми е 205/55/16. Добре се държи колата с тях. Всъщност някой по-компетентен по темата, защото и аз искам да разбера, с тази не толкова голяма разлика на широчина на гуми като при колегата и мен - 195 - 205 би ли имало съществена разлика при стабилността и поведението на пътя или трябва още по-широка. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

235/45/17! Чудесно се държи и возията е добра!

Но зависи от гумите аз съм с чисто нови излизат малко над 1000лв...

Ако сложиш някой гроб втора ЗлоУпотреба може да ти изпадат пломбите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен от босе-то трудно ще намериш нещо по-добро, и то на разумна цена.Ако няма някой заминал говорител по-добре не се занимавай да сменяш нищо :) По-хубаво и качествено от оригиналното няма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките говорители са доста прилично запазени свират много добре просто се чудех дали няма нещо по добро  :hilezh:

 

А относно махагона покрай сд-то така ли си е както съм снимал или е пипано и е сменено?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно размера на гумите,когато си отвориш шофьорската врата,обърни внимание на гредата,там трябва да имаш лепенка с размерите и налягането на гумите.Аз карам с 205/65/15 през лятото и съм доста доволен от тях.Подбирам си ги нови и от премиум марките!Според мен,ако не караш много агресивно,ще останеш доволен от този размер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките говорители са доста прилично запазени свират много добре просто се чудех дали няма нещо по добро  :hilezh:

 

А относно махагона покрай сд-то така ли си е както съм снимал или е пипано и е сменено?

Кое да е сменено?Облепен е с фолио, което се вижда на снимките.

 

Относно размера на гумите,когато си отвориш шофьорската врата,обърни внимание на гредата,там трябва да имаш лепенка с размерите и налягането на гумите.Аз карам с 205/65/15 през лятото и съм доста доволен от тях.Подбирам си ги нови и от премиум марките!Според мен,ако не караш много агресивно,ще останеш доволен от този размер!

И аз съм с такъв размер и сега си взех чисто нови гуми, и съм доста доволен, и от возия и от стабилност на пътя.Да с 17, или 18 цола ще съм по стабилен, но в града ще съм като каручка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Облепени са лайсните имах предвид дали е сменяно самото табло дето са сд-то и панела на климатроника на него защото при пасатите с махагон и то е махагоново...

 

Имам нова дилем помагайте?!? 

 

Прикачам снимки на няква джаджа която беше разместена като дигнах предния капак наместих я обаче гледам че в краищата има дупки за болтове а не е хваната никаде буквално я вадя и я слагам без усилие, беше леко разместена наместих я и интересното беше че след като я наместих почнаха да ми работят въздуховодите средните над сд-то които са преди това не духаха грам сега работят на 6. Та въпроса ми е някой знае ли за кво е тая джаджа щото съм наистина скаран с техниката под капака  :hilezh:  :hilezh:  прикачам снимки 

post-90183-0-06056100-1406380844_thumb.j

post-90183-0-95945700-1406380846_thumb.j

post-90183-0-79097800-1406380849_thumb.j

Редактирано от denislavpk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е пипано нищо, тук само тези лаисни са различни цветове.А това е въздуховод на въздушния филтър.По принцип моя е хванат с 2 болта отпред над бронята, а отзад само така си седи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре не разбрах как тръгнаха тия въздуховоди в купето средните 2 дена от както съм я зел кво ли не пробвах не тръгваха от както пипнах това сега пърлят на 6 .... не мога си го обясна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...