Jump to content

Въпрос за предното окачване на ауди А6 2.5 ТДИ


skalata131

Recommended Posts

Здравейте колеги, от известно време чувам някакво тропане по предницата на колата ми и вчера реших да я закарам в сервиза на преглед. Оказа се, че имам за смяна горен преден носач от ляво, двата преди горни носачи от дясно и един голям долен носач от дясно. В сервиза ми предложиха 2 варианта като цени: 391 за рециклирани части + ремонт и 529 за чисто нови части + ремонт. Сега проверих в нета и има цели комплекти за предници за по 300 - 500 лв. Въпроса ми е дали тези части в нета са чисто нови или и те са рециклирани и каква ще е разликата в надеждността  м/у  новите и рециклираните части ? Благодаря предварително за отговорите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега от форума ми предложи носачи на марката FAST. Може ли да ми кажете някакво мнение за тях? Какви са като качество и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес ми смениха всички носачи. Колата сега е супер, но на излизане от сервиза ми светна лампата на ABS и някаква др. с жълт триъгълник за ! знак в него. От какво може да е това? В сервиза ми казаха утре пак да ида и ще изчистят грешката на компютъра. .... :nixweiss:  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и простод а са забравили да закачат кабела - дано не се поразили обаче кабелите че става  :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправиха го. ^_^  Казаха ми, че като са махали горните носачи са паднали някакви стружки пред датчика на ABS и като го почистиха се оправи. Сега мога да си се наслаждавам на новата предница :multi:  Колата сякаш е друга вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Казаха ми, че като са махали горните носачи са паднали някакви стружки пред датчика на ABS и като го почистиха се оправи

Е тука са те метнали по върбите. Поне са го оправили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...