Jump to content

Подгряващи свещи


atommm

Recommended Posts

Здравейте колеги.Искам да попитам за свещите четох ,че трябва да се пускат за 5 градуса сутрин при 2-3 градуса лампата гасне за секунда две както лятото това нормално ли е ?Да търся ли проблем, че студа иде? :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега значи Vag Com трябва тя иначе си пали ама на 2-3 завъртане.Но и аз все си мисля,че трябва да почва да подгрява сутрин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес като запалих лампата за подгрева светна за 2-3 сек. после изгасна и пак светна за толкова време.Какво значи това?Първото палене си беше продължително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега това само при стартово палене после си светва само за секунда и си гасне.Значи е възможно да има изгорели свещи.Те на колко градуса се включват ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това какво ще рече колега с лампата за подгрева?

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж дали имаш записани грешки, тук няма как да отгатнем защо точно го е направило това. при записана грешка светва подгрева за да покаже, че е имало/има проблем, като причините за това не са 1 и 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега сега ходих пак да я бръмна и светна само за момент и изгасна.Големият проблем е ,че няма в наше село Ваг ком :hilezh: .Колата е гледна на комп.и няма забележки пък първоначално не пали както ми се иска на мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега аз ти писах на лично,кога да дойда ти не каза нищо.Освен това днес почна да свети лампата за подгрева но светва по 2 пъти мисля че има заминали свещи защото подгрях 3 пъти и с зор запали като мотора не работеше нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се оправи времето се обади, на тия температури свещите не са важни, поне не и да пали със зор. Възможно е да има изгоряла свещ, но подмяната и няма да реши проблема с паленето. Подгрява се само 1 път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искам при 1ва възможност да бутнеш колата.Колегите в службата докато чукнат и палят и то с някакви кошници аз да въртя половин час тъпо става. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тая сутрин пробвах пак с паленето около 0 градуса беше и това си беше добро палене сравнително. :hilezh:

 

http://vbox7.com/play:3903915e2d

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето заслушай се колко време след изгасянето на лампата за свещите църа релето за подгрева и след това въртя да паля ,имам и на -10 където пали пак от 1/4 ,самоче съм с афн,но и твойта трябва да пали така,един приятел е с 1з и пали по същия начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето заслушай се колко време след изгасянето на лампата за свещите църа релето за подгрева и след това въртя да паля ,имам и на -10 където пали пак от 1/4 ,самоче съм с афн,но и твойта трябва да пали така,един приятел е с 1з и пали по същия начин

Колега ти си образец за палене.При мен проблема май не е от свещите щото лампата свети колкото твоята ама ако си гледал клипа ми доста въртене правя .

http://vbox7.com/play:3903915e2d

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо  като палиш сутрин на студено спирай радио и вентилатор,2-ро пробвай да палиш след като ти цъкне релето както при мен (виждаш колко време след загасването на лампата въртя) и ще видиш разликата,ако и тогава няма разлика търсиш проблема в релето, в свещите или комплексно,както и аванса на помпата трябва да се види на ТДИ графиката на ваг кома.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега то се чува едно цъкане сякаш ток ама това цъкане и лятото го чувах.При колегата зинито отивам при 1ва възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей да търсиш проблем със подгрева(тди трябва да пали и без подгрев при тия температури)ами отивай при колегата да преслуша помпата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами чакам него колега и отивам.Да ви попитам вашите тди за колко време вдигат 90градуса моята сега се прибирах 10км и чак пред дома вдигна 80-90гр.На пусната топло грее по бавно знам,че тди загрява бавно това нормално ли е или да видя термотат.Проверявал съм маркучите термостата отваря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...