Jump to content

Въпрос към колегите с LG G2/G3?


Recommended Posts

Колеги, при натиск с пръст в различните части на екрана виждате ли типичното за LCD "разливане"? Не задължително в конкретната точка на натиск, а около нея условно казано.

Нормално под стъклото не би трябвало да го има на теория, обаче предполагам дори нищожен флекс е напълно възможно да го причинява. Някакви мнения? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Аз ползвам LG G2 (D-802) и направих такъв тест, след като ти прочетох поста. Не успях да предизвикам такова "разливане" където и да натисках екрана. При теб има ли го?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен го има в лека степен, но екрана си е залепен плътно и изобщо телефона работи безупречно. Пробвах и на един друг чисто нов от друга марка и там също го имаше, но пък на старото HTC с по-малък екран липсваше и сега съм малко объркан, не ми е ясно дали това е проблем или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пробвах още 2 телефона, HTC и Аlcatel с по 5" екрани, и на двата го има това, но най-малко е на HTC-то предполагам заради самата конструкция, а Alcatel Idol 2 го има повечко а уж е бая корава конструкцията. Сега не знам това проблем ли трябва да е или просто има разлика между различните бройки? Дочувам, че последните партиди от модела били различни от тези произведени миналата година. Не съм сигурен дали трябва да се занимавам изобщо при положение, че иначе машинката изглежда и работи перфектно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че не е проблем. Все пак знаеш как работи ЛЦД. Нищожна промяна в поляризацията довежда до промяна в цвета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, изобщо не се очакват проблеми, а това е най-безупречно работещия телефон, който съм имал до момента и не ми се сменя определено (няма и с какво, което е по-лошото). По-интересен е факта, че покрай тая случка констатирахме фабрични разлики между различните екземпляри, включително такива в размера!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен, не ми харесва само дребния лаг от време на време като скролваш табовете на на телефонното приложение и че е много лъскав, което го прави супер лесен за изпускане. Иначе всичко върви супер, сензорите са доста добре, батерията не успявам да я изхабя за 1ден каквото и да правя.

Сега ще видя ако ми хрумне случайно да взема Г3, но пък като го поразцъках ми се стори по-тромав, останах учуден и сега се чудя дали да се занимавам със смяна  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах през Виваком да плащам сметки и пробвах G2 и G3, оказа се че и двете го имаха тоя ефект с разливането на лсд-то, на G2 беше малко повече и става при доста малък натиск, но като цяло и двата модела го имаха.

А ако наистина при някои хора го няма, то не знам какво да си мисля за разликите в партидите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...